برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دعایی مشترک تراکتوریها واستقلالی‌ها : توقف پرسپولیس

سه‌شنبه، ۱۴ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۳۵ — گل

برد پرسپولیس عملا تراکتوری‌ها را حتی در صورت کسب ۳ امتیاز در مقابل استقلال از رسیدن به صدر جدول باز می دارد

تیم استقلال و تیم تراکتورسازی تبریز

دیدار دو تیم تراکتور سازی واستقلال تهران هر چند به اندازه کافی از حساسیت واهمیت خاص خود برخوردار است ، اما به جرات می توان گفت که نتیجه دیدار دو تیم پرسپولیس واستقلال خوزستان می تواند این حساسیت را دو چندان کرده ویا انرا تا حدودی از تب تاب بیاندازد، تراکتوری‌ها و استقلالی‌ها فردا دوست دارند به هر نحوه ممکن پرسپولیسی‌ها صاحب ۳ امتیاز نشوند تا با توقف این تیم در امتیاز ۲۶ یا ۲۷ امیدها وانگیزه‌ها برای تصاحب صدر جدول برای سرخ ابی های تبریز وتهران کماکان زنده بماند ، برد پرسپولیس عملا تراکتوری‌ها را حتی در صورت کسب ۳ امتیاز در مقابل استقلال از رسیدن به صدر جدول باز می دارد چرا که نهایتا به امتیاز ۲۸ رسیده وپرونده شان بسته می شود، از طرفی استقلالی‌ها که ۲۳ امتیازی هستند برای رساندن خود به امتیاز ۲۹ باید راه دشواری را در مقابل تراکتور وملوان طی کنند تا بلکه با تفاضل گل بیشتر با ۲۹ امتیاز خود را بالا سر پرسپولیس ببینند.

پرسپولیس در صورت برتری با یک گل ۲۹ امتیازی شده وبا تفاضل گل مثبت ۸ فعلا صدرنشین خواهد شد، در اینصورت تنها تیم تهدید کننده پرسپولیس استقلال خواهد بود که در دشوار ترین بازی باید تراکتور را باشکست مواجه کند تا در بازی آخر مقابل ملوان خود را به امتیاز ۲۹ رسانده وبا تفاضل گل بیشتر قهرمانی را از آن خود کند.

در هر حال دعای مشترک سرخ ابی های تبریز وتهران ( تراکتور – استقلال ) فردا فقط توقف پرسپولیس خواهد بود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391