برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

افزایش حضور ماموران مبارزه با دوپینگ در لیگ‌ دسته‌یک

پنجشنبه، ۳۰ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۱۱ — مهر

رئیس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال می‌گوید حضور ماموران کنترل دوپینگ در زمان برگزاری مسابقات و همچنین در زمان تمرین تیم‌ها افزایش می‌یابد.

احمد هاشمیان

احمد هاشمیان در گفتگو با سایت سازمان لیگ با اعلام این مطلب اظهار داشت: برنامه‌های گسترده‌ای را برای کنترل دوپینگ در نظر گرفته‌ایم و هرچقدر از آغاز فصل به انتهای آن پیش می‌رویم حجم نمونه گیری‌ها و حضور ماموران کنترل دوپینگ در زمان برگزاری مسابقات و همچنین در زمان تمرین تیم‌ها افزایش می‌یابد.

وی افزود: ماموران کنترل دوپینگ برای پوشش گسترده مسابقات در تعطیلات نیم فصل آموزش‌های لازم را فراگرفته‌اند تا براساس برنامه تعیین شده اقدامات لازم را برای مبارزه با دوپینگ در تمامی لیگ‌ها از جمله لیگ دسته اول اجرا کنند.

رئیس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد:اکنون با توجه به نزدیک شدن به نیم فصل رقابت‌های لیگ دسته اول و حساس شدن موقعیت تیم‌ها در جدول، حضور ماموران کنترل دوپینگ در مسابقات و محل تمرین تیم‌ها طبق برنامه پیش بینی شده افزایش خواهد یافت. امیدواریم با هوشیاری مدیران باشگاه‌ها، کادر فنی و بازیکنان شاهد نمونه مثبتی نباشیم.

وی افزود: باتوجه به اجرای برنامه‌های آموزشی گسترده در باشگاه‌ها و استان‌های مختلف هیچ عذری از متخلفان قابل پذیرش نیست و با آنان طبق آئین نامه برخورد قانونی انجام خواهد شد.

رئیس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ تاکید کرد: زمانی که بازیکنی برای ارائه نمونه انتخاب می‌شود باید همکاری لازم را با ماموران به عمل آورد چون در صورت امتناع از دادن نمونه، فرد به عنوان متخلف شناخته می‌شود و مجازات آن کمتر از متخلفان نخواهد بود. اگر بازیکنی برای نخستین بار از دادن نمونه خودداری کند با محرومیت ۲ ساله روبرو خواهد شد و در دوره‌های بعدی در صورت تکرار این عمل محرومیتش افزایش می‌یابد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391