برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

درودگر: در موضوع ناپاکی‌های فوتبال، احساسی عمل شده است

شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۴۳ — ایسنا

مدیرعامل باشگاه ملوان بندرانزلی گفت: تاکنون در خصوص ناپاکی‌ها و فساد به طور احساسی و سطحی عمل شده و هیچ پیگیری تا آخر انجام نگرفته است، پیگیریها باید تا به دست آمدن نتیجه، ادامه داشته باشد.

صادق درودگر

صادق درودگر در ارتباط با دو پنالتی اعلام شده برای ملوان که منجر به برد این تیم مقابل سپاهان در اصفهان شد، اظهارکرد: داور به درستی این دو پنالتی را اعلام کرد، قضاوت بر مبنای قانون بود و داور هر چه دید را سوت زد.

وی با بیان اینکه بازیکنان از مسؤولان باشگاه ملوان جلوتر هستند، خاطرنشان‌کرد: در سازماندهی و برنامه‌ریزی باشگاه مشکلات کمی وجود دارد، اما بازیکنان تیم با عملکرد مثبت خود به شهر و تمامی باشگاه انرژی مضاعفی می‌دهند و مشکلات باشگاه باید رفع شود.

درودگر در ارتباط با مباحث اخیر ناپاکی در فوتبال ایران، گفت: تاکنون در خصوص ناپاکی‌ها و فساد به طور احساسی و سطحی عمل شده و هیچ پیگیری تا آخر انجام نشده است، پیگیری‌ها باید تا به دست آمدن نتیجه ادامه داشته باشد.

مدیرعامل باشگاه ملوان بندرانزلی افزود: پیگیری مباحث ناپاکی در فوتبال ایران مانند جلساتی شده که پس از شکست‌ها برگزار می‌شود و نتیجه‌ای در پی ندارد و پس از آن روند فعالیت‌ها مثل گذشته می‌شود.

وی با بیان اینکه محسن قهرمانی خیلی می‌تواند در این امر کمک کند، ادامه داد: اگر این داور هرچه می‌داند بگوید کمک زیادی به فوتبال خواهد شد.

مدیرعامل باشگاه ملوان بندرانزلی در پاسخ به سوالی مبنی بر وجود ناپاکی در تیمش، گفت: ملوانی‌ها پاک، پاک هستند و حتی یک لحظه نمی‌توانم تصور کنم که اینگونه مسایل در بین بازیکنان یا مربیان ما باشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391