برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ابن قاسم: محرومیت پریرا به طور قطعی مشخص نشده است

چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۵۰ — باشگاه خبرنگاران

سرپرست تیم فوتبال فولاد گفت: تراکتوری‌ها حق اظهار نظر درباره بازیکنان ما را ندارند زیرا پریرا بازیکن ماست و ما باید در موردش تصمیم بگیریم.

حسین  ابن قاسم

ابن قاسم درباره درخواست تراکتور‌ها مبنی بر اخراج پریرا گفت: پریرا بازیکن ماست و ما باید در موردش تصمیم بگیریم.

زینی زاده بازیکنان خودش را اخراج کند اصلا مدیران تراکتور در حدی نیستند که بخواهند درباره ی حضور بازیکنان ما تصمیم بگیرند و نظر دهند.

وی در خصوص داوران بازی‌ها نیز گفت: اگر داوری در بازی های فوتبال مرتکب اشتباهی شود، این کمیته داوران است که باید درباره ی نحوه ی عملکرد او نظر دهند و او را مورد ارزیابی قرار دهند.

محرومیت یک داور را افراد صاحب نظر در مسائل داوری تعیین می کنند نه مسئولان یک تیم .

وی در خصوص حضورشان در تبریز گفت: ما چهارشنبه شب به تبریز رسیدیم و پنج شنبه زمین بازی را از خود تراکتور ی‌ها گرفته و مشغول تمرین شدیم شرایط قبل از بازی بسیار خوب و مساعد بود من از آذرنیا به خاطر همکاری و میزبانی خوبش کمال تشکر را دارم به همین دلیل ما نامه ای را برای تشکر از مسئولین تیم تراکتور، مردم خوب تبریز و نیروی انتظامی برای همکاری خوبشان تنظیم کرده ایم که حتماً به تیم تراکتور خواهیم داد.

ما قبل از بازی هیچ مصاحبه ای انجام نداده ایم و فقط مشغول به آماده سازی تیم بودیم و فرصتی برای جوسازی نداشتیم.من نمی دانم چرا مدیران و مسئولان تراکتور گفته اند کادر فنی تیم فوتبال فولاد قبل از بازی جوسازی کرده اند؟!
اگر فیلم و مدرکی علیه ما دارند بیاورند. این درست نیست که این گونه درباره ی ما صحبت کنند. ما برای تک تک تراکتوری‌ها احترام زیادی قائل هستیم.

وی درباره داور دیدار با استقلال گفت: برای قضاوت این بازی محسن ترکی را پیشنهاد داده اند اما هنوز او به طور قطعی حضورش را در این بازی اعلام نکرده است.
با اینکه در بازی های قبل این داور خیلی از موقعیت‌ها را به نفع تیم مقابل سوت می زد، اما اگر بازهم برای بازی ما انتخاب شود ما به جز اطاعت کار دیگری نخواهیم کرد و برای تمام نظرات او احترام قائل خواهیم بود.
وی در پایان گفت درباره ی پریرا گفت: هنوز حضور او در تیم برای بازی مقابل استقلال به طور قطعی مشخص نشده است.دهکرده ای به تهران آمده و پیگیر کارهای اوست و ما اعتراض خود را اعلام کرده ایم.
پس از بررسی های کمیته ی استیناف مشخص خواهد شد که جواز حضور در بازی بعد را خواهد گرفت یا نه.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391