برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ابراهیم زاده: دعواهای دایی و راه آهن ربطی به ما ندارد

شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۲۳ — گل

بازی فردا از این نظر اهمیت دارد که برای بازیکنان دو تیم یک دیدار انگیزشی مقابل مربیانشان است.

سرمربی راه آهن سورینت که با وجود باخت های اخیر همچنان از سوی مدیران باشگاهش حمایت می شود امروز در کنفرانس خبری قبل از بازی با پرسپولیس از تقویت تیمش برای نیم فصل دوم خبر داد و به نظر نمی رسد حتی با دو باخت دسیگر هم از کار برکنار شود.

بازی با پرسپولیس: بازی با پرسپولیس هم بازی انگیزه بازیکنان مقابل تیم‌های سابقشان است. اکثر بازیکنان پرسپولیس در زمان‌های مختلف با من کار کرده‌اند و بازیکنان راه‌آهن نیز مقابل مربی فصل قبلشان انگیزه دارند. با توانایی‌هایی که پرسپولیس دارد بازیکنان ما هم انگیزه زیادی دارند. بازیکنان ما انگیزه دارند تا این بازی را با موفقیت پشت سر بگذارند.

تقویت تیم: ما می‌خواهیم در نیم فصل با جذب بازیکنانی که بتوانند به راه‌آهن کمک کنند نیم‌فصل دوم را با قدرت‌تر آغاز کنیم و کار را پیش ببریم و بازی‌هایمان فقط احساسی نباشد و منطقی هم باشد.

بازی در زمین ناهموار تختی: شما بازی‌های بیرون از تهران را هم چک کرده‌اید، آنها چطوری هستند؟ برخی زمین‌ها بهتر از تختی هستند و برخی دیگر نیز بدتر از تختی اما استقلال و پرسپولیس باید در آن زمین‌ها بازی کنند زیرا حق آن تیم‌هاست که میزبان باشند. تیم‌های تهرانی هم این حق را دارند که در زمین خودشان میزبان استقلال و پرسپولیس باشند.اگر زمین بازی تغییر کند به ضرر هر دو تیم است اما اگر در ورزشگاه آزادی بازی برگزار می‌شد بیشتر به نفع چه کسی بود؟ (خبرنگاران گفتند پرسپولیس و ابراهیم‌زاده هم تشکر کرد).

حاشیه های بین راه آهن و پرسپولیس: این مسئله چیزی نبوده که ربطی به بازیکنان و کادر فنی ما داشته باشد که ما بخواهیم حتی به آن فکر کنیم یا راجع به آن صحبت کنیم، من فقط در این راستا باید بگویم دیدگاهمان این است که هر کسی درون ذات خودش پاک است و ان شاء‌الله این پاکی در همه است و قشر مربیان و داوران به این پاکی و صداقت ایمان داشته باشند. ما هم وظایف خود را انجام می‌دهیم و تمام مردم هم به این پاکی اعتقاد دارند. اگر همه خوب و صادقانه عمل کنیم موفق می‌شویم.

تغییرات نسبت به جام حذفی: این بازی شرایطش خیلی فرق می‌کرد و بچه‌هایی که کمتر از آنها استفاده کرده بودیم در این بازی به میدان فرستادیم. ما تا دقیقه ۶۰ ،۳ تعویض انجام دادیم و دنبال این بودیم که به بازیکنانمان استراحت بدهیم. همان طور که پرسپولیس هم مقابل پدیده مشهد به برخی از بازیکنانش استراحت داد.

مصدومان و محرومان: میلاد نوری و والری الکسانیان مصدوم هستند، میلاد نوری هم قوزک پایش غضروف اضافه به وجود آورده که مسئول پزشکی ما مدارکش را به آلمان فرستاده تا در مورد عمل جراحی از آنها نظرخواهی کند. عصب‌های زیادی از این منطقه پا عبور می‌کند و بحث سلامتی بازیکنانی بیشتر از هر چیز برای ما مهم است.

تیم ملی نوجوانان: ابتدا این صعود را تبریک می‌گویم به همه باشگاه و حتی تیم‌های پایه‌ای که در باشگاه‌ها زحمت کشیدند این موفقیت را تبریک می‌گویم و به آنها خدا قوت می‌گویم فقط باید یک نکته را بگویم تیم نوجوانان ما خیلی دونده و دلیرانه بازی می‌کند که در مرحله بعد باید این بازی توأم با منطق باشد و فقط احساسات نباشد و بازیکنان احساسی برخورد نکنند. من کارهای ترکیبی کمتری در تیم ملی نوجوانان دیدی و قطعا دوستی‌مهر خوب این مسائل را آنالیز می‌کند و با بازیکنانش در این مورد صحبت می‌کند. در بازی‌های گروهی به دلیل حساسیتی که به وجود آمد و ۲ مساوی یک بر یک داشتیم شرایط حساس شده بود و احساسی برخورد کردیم.من بازی نیجریه را ندیدم اما نیجریه همواره یکی از تیم‌های خوب بالا جدولی است که سرعتی و قدرتی بازی می‌کند. آنها به عنوان تیم اول گروه بالا آمدند و تعداد گل زده‌شان هم زیاد است. امیدوارم نوجوانان ما هم در این بازی پیروز شوند

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391