برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

افتخاری: عوامل تشنج‌زا قطعا محروم می‌شوند

پنجشنبه، ۹ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۲۱:۲۷ — تسنیم

سرپرست کمیته فوتسال گفت: کمیته انضباطی درباره بازی نیمه تمام میثاق تهران و دبیری تبریز رای خواهد داد و مطمئنا خاطیان این بازی محروم خواهند شد.

رضا افتخاری

سیدرضا افتخاری در خصوص دیدار نیمه‌تمام میثاق تهران و دبیری تبریز عنوان کرد: من خودم در سالن بازی حضور داشتم و فضا به گونه‌ای بود که برای ادامه مسابقه امنیتی وجود نداشت.

وی افزود: بعد از گل شمسایی که داور این گل را سالم اعلام کرد بازیکنان میثاق به تصمیم وی اعتراض کردند و بعد از آن بازیکنان و سرپرست این تیم به زمین ریختند. من وقتی این صحنه‌ها را دیدم، ترسیدم که تماشاگران هم وارد زمین شوند به همین خاطر احساس خطر کردم که مبادا از دماغ کسی خون بیاید.

سرپرست کمیته فوتسال با بیان اینکه جو سالن متشنج شده بود، گفت: نماینده کمیته فوتسال را بعد از این اتفاقات خواستم و به او اعلام کردم تا با داوران بازی مشورت کند و اگر صلاح دیدند بازی را تعطیل کنیم. اگر هر کسی بخواهد هر لحظه وارد زمین شود جالب نیست و ما می‌خواهیم که پای این افراد را کوتاه کنیم.

افتخاری درباره تصمیم کمیته فوتسال در مورد این بازی خاطرنشان کرد: بستگی به گزارش داور و ناظر بازی دارد که چه تصمیمی بگیریم. کمیته انضباطی درباره این بازی رای خواهد داد و مطمئنا برخوردی جدی با خاطیان این بازی خواهیم گرفت.

وی در پایان تصریح کرد: اتفاقات این بازی صددرصد محرومیت در پی دارد و کسانی که عامل تشنج در این بازی شدند، محروم خواهند شد تا مبادا بخواهند در بازی‌های بعدی نیز جنجال به پا کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391