برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

افتخاری: شاید کدورت‌های مسئولان گذشته با صداوسیما باعث عدم پخش رقابت‌های فوتسال است

دوشنبه، ۲۰ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۰۳ — فارس

سرپرست کمیته فوتسال گفت: شاید در گذشته کدورت‌هایی بین مسئولان صدا و سیما و کمیته فوتسال به وجود آمده بود که هم‌اکنون آنها حاضر به پخش رقابت‌ها نیستند.

رضا افتخاری

سیدرضا افتخاری در خصوص اینکه تیم فوتسال فرش‌آرا نسبت به بازی کردن مهدی جاوید در دیدار مقابل گیتی‌پسند معترض بوده، عنوان کرد: کمیته انضباطی جاوید را دو جلسه محروم کرده بود اما این کمیته یک یادداشتی ارسال کرده بود که محرومیت او پس از ۷۲ ساعت از ابلاغ رأی اجرایی خواهد شد. از زمانی هم که حکم کمیته انضباطی به استان اصفهان ابلاغ شده بود ۷۲ ساعت نمی‌گذشت حتی در صبح این بازی در جلسه هماهنگی اعلام کردند که جاوید نمی‌تواند بازی کند چون نامه کمیته انضباطی مبنی بر اینکه ۷۲ ساعت پس از ابلاغ رأی محرومیتش آغاز می‌شود به دست مسئولان نرسیده بود.

وی ادامه داد: انتقادی به کمیته انضباطی وارد است زیرا این مسئله مربوط به ۲ ماه گذشته می‌شود زمانی که جاوید با فرش‌آرا قرارداد داشت و به گیتی‌پسند پیوست چرا باید صدور حکم این اندازه طول بکشد. صدور حکم در چنین زمانی هم به ضرر گیتی‌پسند شد و هم به ضرر فرش‌آرا انتظار می‌رود اینگونه احکام زودتر صادر شود.

سرپرست کمیته فوتسال در مورد دیدارهای دوستانه تیم ملی گفت: دبیرکل عراق به ما نامه‌ای ارسال کرد که در بازه زمانی ۲۵ تا ۳۰ نوامبر (۴ تا ۹ آذرماه) دیدار دوستانه‌ای را در تهران برگزار کنند. ما هم با توجه به اینکه تیم ملی در اردو است و پیش از بازی با روسیه نیاز به بازی دوستانه داریم با این پیشنهاد موافقت کردیم البته به شرط اینکه هزینه‌های اقامت برعهده خودشان باشد زیرا ما پیش‌بینی برای این موضوع نکرده بودیم.

افتخاری در مورد دیدار دوستانه با اوکراین تصریح کرد: من به هاشم‌زاده گفتم که این مسئله را با خسوس در میان بگذارد و ببیند نظر او در اینباره چیست؟

وی درمورد پخش تلویزیونی رقابت‌های فوتسال یادآور شد: ما هم هنوز بلاتکلیف هستیم جلسه‌ای با مسئولان شبکه سوم سیما برگزار کردیم آنها قول همکاری به ما دادند اما هم‌اکنون بلاتکلیف هستیم و نمی‌دانیم این رقابت پخش می‌شود یا خیر اگر دیدار ایران و روسیه پخش زنده نشود این بازی در تهران برگزار خواهد شد و اگر مسئولان موافق باشند که این بازی پخش شود در یزد این دیدار را برگزار خواهیم کرد.

سرپرست کمیته فوتسال با اشاره به اینکه نمی‌داند در گذشته چه اتفاقاتی افتاده که صدا و سیما چنین اقداماتی انجام می‌دهد تأکید کرد: این مسائلی که به وجود آمده مربوط به زمان حال نمی‌شود و به گذشته باز می‌گردد حالا نمی‌دانم در گذشته چه موضوعی بین مسئولان کمیته فوتسال و صدا و سیما به وجود آمده که آنها چنین اقداماتی می‌کنند شاید یکسری کدورت‌هایی وجود داشته که آنها بازی‌های فوتسال را پوشش نمی‌دهند و فقط در حد یک خبر اکتفا می‌کنند. ما هم دوست داریم مسئولین صدا و سیما علت این موضوع را به ما بگویند که اگر ایراد از ماست آن را برطرف کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391