برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عضو هیئت مدیره باشگاه نفت: استعفای گل‌محمدی موضوع مهمی برای ما نیست

یکشنبه، ۲۶ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۵۳

عضو هیئت مدیره باشگاه نفت تهران گفت: کناره گیری آقای گل‌محمدی از نظر ما موضوع مهمی نیست که بخواهیم به آن بپردازیم.

عزت الله زارعی هنزکی، در خصوص استعفای یحیی گل محمدی از سمت سرمربیگری نفت تهران اظهار داشت: کناره گیری آقای گل‌محمدی از نظر ما موضوع مهمی نیست که بخواهیم به آن بپردازیم.

وی افزود: مربی در دوره‌ای با یک تیم کار می‌کند و در دوره‌ای هم می‌خواهد برود و این از نظر ما موضوع مهمی نیست که بخواهیم درباره‌اش صحبت کنیم. گل‌محمدی بر اساس تمایلات خودش کناره گیری کرده‌ است.

عضو هیئت مدیره باشگاه نفت در خصوص اینکه گفته می‌شود ماندن رضا نوروزی در نفت دلیل استعفای گل‌محمدی بوده، گفت: این را باید از سرمربی بپرسید که چه دلیلی برای استعفا داشته و بهانه چه بوده است. البته ایشان استعفا را به مدیرعامل باشگاه داده‌اند. من هنوز به صورت مکتوب استعفای آقای گل‌محمدی را ندیدم که از دلیل استعفای او خبر داشته باشم.

زارعی درباره اینکه استعفای گل‌محمدی از سوی هیئت مدیره مورد قبول واقع خواهد شد یا نه، خاطرنشان کرد: در باشگاه نفت بعد از تصمیم گیری، نتیجه را اعلام می‌کنیم و هنوز متن استعفای مکتوب گل‌محمدی به دست ما نرسیده که تصمیمی بگیریم و این استعفا در اختیار مدیرعامل باشگاه قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه نوروزی بازیکن نفت است عنوان کرد: اینکه نوروزی در تیم بماند تصمیم هیئت مدیره بود و به جای اینکه به باشگاه‌های متقاضی تک تک پاسخ دهیم آن را از طریق روابط عمومی باشگاه اعلام کردیم. نوروزی بازیکن ماست و به او نیاز داریم.

زارعی درباره اینکه شایعه شده گل‌محمدی برای انتقال رضا نوروزی به پرسپولیس با دایی توافق کرده بود و به همین دلیل او را در لیست خروجی نیم فصل قرار داده، گفت: اطلاعی از اینکه آقای گل‌محمدی با کسی تفاهم کرده یا نه نداریم و باید از خودشان بپرسید. ما از جلسه خودمان خبر داریم که با جدایی نوروزی مخالفت کردیم و اگر آقای گل‌محمدی به کسی قول داده، خودش باید پاسخ این سوال را بدهد.

عضو هیئت مدیره باشگاه نفت در خصوص تصمیم گیری درباره آینده کادر فنی باشگاه نفت، تصریح کرد: هیئت مدیره باشگاه نفت انسجام دارد و در این باره تصمیم گیری می‌کند و موضوع به صورت رسمی اعلام خواهد شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391