برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

استعفای رویانیان مسکوت ماند

سه‌شنبه، ۷ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۵۰ — تسنیم

نشست مدیرعامل باشگاه پرسپولیس و رئیس هیئت مدیره این باشگاه صبح امروز در دفتر محمد رویانیان برگزار و مقرر شد رویانیان همچنان به کارش ادامه دهد.

به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در پی محرومیت دو جلسه‌ای علی دایی و کسر یک امتیاز از تیم فوتبال پرسپولیس، محمد رویانیان با ارسال نامه‌ای به محمد صادق اکبری رئیس هیئت مدیره باشگاه، مراتب کناره‌گیری خود را در اعتراض به حکم کمیته انضباطی و نادیده گرفته شدن حق پرسپولیس اعلام کرده بود.

در همین راستا پس از برگزاری نشست هفته گذشته هیئت مدیره باشگاه قرار بود امروز سه‌شنبه نشستی با حضور رویانیان و اعضای هیئت مدیره برگزار شده تا درباره این موضوع بحث و بررسی بیشتری انجام شود. در این ارتباط صبح امروز نشست دو ساعته‌ای بین رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل باشگاه در دفتر محمد رویانیان برگزار شد.

محمد صادق اکبری درباره مباحث مطرح شده در این جلسه به سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: به طور مفصل با آقای رویانیان درباره امور باشگاه و همچنین موضوع کناره‌گیری ایشان صبحبت کردم. آقای رویانیان با استدلال‌های منطقی درباره کسر یک امتیاز از پرسپولیس و محرومیت دو جلسه‌ای سرمربی تیم مطالبی را بیان کردند و معتقد بودند که حق پرسپولیس نادیده گرفته شده و ایشان نیز به نشانه اعتراض به این حکم مراتب کناره‌گیری خود را طی نامه‌ای به بنده اعلام کرده بودند.

وی افزود: با این وجود بنده ضمن اینکه معتقدم باید از مجاری قانونی و به طور جدی این مباحث را پیگیری کرد، از ایشان خواهش کردم و خواستم با توجه به وضعیت کنونی در وزارت ورزش و برای حفظ روند رو به رشد پرسپولیس و متوقف نماندن امور باشگاه این موضوع مسکوت بماند و مدیر عامل باشگاه با جدیت و توان مضاعف به امور باشگاه بپردازد تا در سایه فعالیت‌های مدیر عامل، همدلی در هیئت مدیره، درایت کادر فنی و تلاش مضاعف بازیکنان و همچنین حمایت همه جانبه هواداران خوبمان شاهد اقتدار پرسپولیس، حفظ صدرنشینی و ادامه این روند باشیم.

اکبری تصریح کرد: بنده به آقای رویانیان حق می‌دهم که از برخی مسائل و احکام صادره ناراحت بوده و بدنبال دفاع از حق باشگاه و تیم باشد. آقای رویانیان منافع باشگاه و تیم را بر منافع شخصی ترجیح دادند. ما این مسائل را درک می‌کنیم اما همانطور که گفتم با توجه به وضعیت خاص موجود در وزارت ورزش و از آنجا که لازم است تیم با حمایت همه جانبه مدیران باشگاه امور خود را پیش ببرد از آقای رویانیان درخواست کردم کمافی سابق با قدرت به کارشان ادامه بدهند و این مباحث را مسکوت نگه دارند. به طور حتم مدیر عامل باشگاه با دلسوزی امورات را پیش خواهند برد و انشاءالله پرسپولیس با تلاش کادر فنی و بازیکنان در ادامه فصل نیز نتایج مطلوبی کسب کرده و هواداران را سربلند و شاد خواهند کرد.

رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: در شرایطی که تیم پرسپولیس با تلاش‌های بسیار به صدر جدول رسیده، باید حمایت قاطعی از اعضای تیم داشت و طوری عمل کرد که آنها دلگرمی بیشتری داشته باشند. در چنین شرایطی معتقدیم باید از هرگونه مسائل حاشیه‌ای پرهیز کرد و بنده تاکید می‌کنم که آقای رویانیان برای دفاع از حق تیم در کنار هیئت مدیره تلاش خواهند کرد و انشاء‌الله شاهد موفقیت‌های پرسپولیس در ادامه فصل نیز خواهیم بود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391