برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

استیلی: ۲ سال وقتم را برای درست کردن تیم‌های پایه گذاشته‌ام

یکشنبه، ۱۲ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۲۰ — فارس

رئیس آکادمی باشگاه پرسپولیس گفت: در حالیکه می‌توانستم در لیگ برتر مربیگری کنم اما دو سال وقتم را برای درست کردن تیم‌های پایه باشگاه گذاشتم.

حمید استیلی

حمید استیلی در خصوص حضورش در امارات و دیدن بازیکنان تیم ملی نوجوانان گفت: دیدن جام جهانی نوجوانان از نزدیک می‌تواند برای هر کسی تجربه خوبی باشد که من هم تصمیم گرفتم این دیدارها را از نزدیک تماشا کنم که تا اندازه‌ای به هدفم رسیدم.

وی افزود: قبلا هم وقتی که در هلند در یک دوره کلاس مربیگری بودم بازی‌های زیر ۲۳ سال را در سطح بالا پیگیری می‌کردم که آن هم برای من تجربه بسیار خوبی بود و دیدن اینگونه بازی‌ها به ضرر هیچ کس نیست.

استیلی ادامه داد: نوجوانان ما در این بازی‌ها خوب بودند و زحمت کشیدند اما رفتن به جام جهانی، تدارکاتی در حد جام جهانی می‌خواهد تا بیشتر بازیکنان به خودباوری برسند. تیم‌ها را آنالیز کنند و ترسی از رقبا نداشته باشند.

استیلی ادامه داد: تا همین‌جایی که بچه‌ها آمدند زحمت کشیدند اما باید با برنامه‌ریزی فقط به دنبال این نباشیم که به جام جهانی برویم. برای ما مهم این است که اگربه جام جهانی برویم چطور باید عمل کنیم.

وی افزود: عملکرد بچه‌ها خوب بود اما با بدشانسی مواجه شدیم. در روزی که ما بد نبودیم این شکست نشان داد که بازی‌های تدارکاتی بیشتر مخصوصا با تیم‌های صاحب سبک می‌توانست بیشتر به ما کمک کند. در بازی با نیجریه آنها هرچه زدند به گل تبدیل شد اما بچه‌های ما بدشانس بودند. باید بیشتر برنامه‌ریزی کنیم تا در تیم‌های پایه در حد جام جهانی باشیم. ما باید سبک بازی در جام جهانی را با جوان‌های خوبی که داریم پیدا کنیم تا اتفاقات مثل بازی با نیجریه برای ما پیش نیاید. به نظرم پتانسیل لازم را داریم.

وی در پاسخ به سوالی درباره انتقاد دایی که خبری از آکادمی پرسپولیس ندارد، گفت: نزدیک به دو سال است که در آکادمی پایه پرسپولیس فعالیت می‌کنم. به دنبال کار کردن رویزیرساخت‌ها بودم وبدون هیچ چشمداشتی.

وی افزود: فقط با اصرار خود رویانیان این موضوع را به خاطر ادایدین و احساسم به پرسپولیس قبول کردم. من مربی لیگ برتری بودم و دو سال وقتم را برای درست کردن تیم‌های پایه فوتبال پرسپولیس گذاشته‌ام بدون هیچ چشمداشتی و فقط به خاطر پرسپولیس نه بیشتر نه کمتر.

استیلی ادامه داد: به نظر شما در این دو سال نمی‌توانستم در لیگ برتر کارم را ادامه دهم. من در پرسپولیس به دنبال دو بحث بودم. یکی رسیدگی به پیشکسوتان که تا حدودی به هدفم رسیدم و دیگری ساختن تیم‌های پایه بدون دریافت مبلغی اما همه اینها زمان می‌خواهد.

رئیس آکادمی باشگاه پرسپولیسخاطرنشان کرد: از حضور دایی در آکادمی پرسپولیس استقبال می‌کنم و از خدایم است که بیاید و حتی به ما کمک کند البته او اگر بیاید، به پرسپولیس کمک کرده و اسم فرد مطرح نیست. من در این خصوص حرفی ندارم و خدای ناکرده نیز هیچ وقت نگفتم که کسی باید به آکادمی پرسپولیس بیاید. من هم دوست دارم دایی نظارت داشته باشد و در این بین هیچ مشکلی هم وجود ندارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391