برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

با حکم کمیته استینافالبدر از لیگ یک کنار گذاشته می شود

جمعه، ۱۷ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۳۷ — گل

البته رای استیناف روز یکشنبه هفته گذشته به نبی دبیرکل فدراسیون داده شده اما وی به خاطر مشغله زیاد هنوز آن را ابلاغ نکرده است.

تیم البدر بندر کنگکه با هزار حاشیه و حرف و حدیث به لیگ یک آمده بود حالا قرار است با حکم کمیته استیناف از این رقابت‌ها کنار گذاشته شودآن هم در حالی که ۷ هفته از این رقابت‌ها گذشته است.

البدر که با تائید تبانی مس سونگون ورزقانو باسقوط این تیم به دسته دوم به جای این تیم به لیگ یک صعود کرده بود حالا به خاطر اتهام به تبانی با تبم مهر کرجدر رقابت های لیگ دسته دوم فصل گذشته به کسر شش امتیازو سقوط به دسته پائین تر محکوم شده و ظاهر ا کمیته استیناف هم این حکم را تائید کرده است.

البتهرای استیناف روز یکشنبه هفته گذشته به نبی دبیرکل فدراسیون داده شده اما وی به خاطر مشغله زیاد هنوز آن را ابلاغ نکرده است.

با این حال مهدی دادرس عضو کمیته استیناف این رای را تائید کرد و با صحبت های قائم مقام باشگاهالبدر مشخص شد البدر به خاطر اتفاقات دیدار با مهر کرج و بازی اب تیم ۷ نفره حریف که بعد از دریافت گل از زمین بیرون رفته باید از لیگ یک کنار برود.

امروز بهروانرئیس سازمان لیگ یک هم اعلام کرد اگر نبی حتی تلفنی به او این رای را ابلاغ کند بازی روز یکشنبه البدر لغوو این تیم از این رقابت‌ها کنار گذاشته خواهد شد.

نکته جالب اینجاست کهالبدر تاکنون ۷ بازیدر لیگ یک انجام داده و با ۱۰ امتیاز در رده سوم جدول گروه دوم دسته یک قرار دارد اما ظاهرا با ابلاغ رسمی رای باید از این رقابت‌ها کنار برود و رقابت های این گروه با۱۲ تیم پیگیری شود

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391