برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

واکنش استیناف به ادعای علیپور،ببخشید شما چکاره اید؟

سه‌شنبه، ۲۱ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۴۵ — گل

رئیس کمیته استیناف می گوید اقای علیپور قدرتی برای باز گرداندن امتیازات کسر شده ندارد و این کار استیناف است و بس.

علیرضا علیپور

علیرضا صالحی رییس کمیته استیناف که با ایسنا حرف می زد در واکنش به گفته علیپور مبنی بر این که اگر تماشاگران تیم‌هایی که از آن‌ها امتیاز کسر شده در نیم فصل دوم رفتار پسندیده‌ای داشته باشند این کسر امتیازها بخشیده می‌شود، اظهار کرد: «دخالت دبیر ستاد رسیدگی به تخلفات حرفه‌ای فوتبال به حیطه وظایف کمیته‌های انضباطی و استیناف غیر قانونی و مردود است.در ماده ۲۹ آیین نامه انضباطی فدراسیون فوتبال آمده که عفو و بخشش محکوم‌علیه، با مرجعی است که حکم قطعی را صادر کرده است و این مرجع می‌تواند کمیته انضباطی باشد یا کمیته استیناف. زمانی که حکم از سوی یکی از این دو مرجع صادر می‌شود تشخیص این که شخص یا مجموعه قابلیت بخشش را دارند یا خیر بر عهده همان مرجع است.»

اما حرف جالب دیگر صالحی مربوط به احتمال بخشیده شدن این کسر امتیازات بود. اما او فاش ساخت تا امروز هیچ باشگاهی در این مورد شکایت نکرده است. این یعنی رویانیان و فتح الله زاده که با مصاحبه روزی سه بار تا میز بلاتر و فیفا می روند و بر می گردند تا امروز حتی یک تقاضای ساده برای باز گرداندن امتیازات کسر شده شان هم نکردند!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391