برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رئیس کمیسیون اصل نود مجلس به فردوسی پور :می خواهیم از اطلاعات خوبت استفاده کنیم

سه‌شنبه، ۲۸ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۳۶ — گل

آقای قلعه نویی و دوستان شان همیشه این لطف را دارند و از این چیزها می گویند اما این حرف‌ها هیچ هزینه ای هم برای شان ندارد

عادل فردوسی پور

شب گذشته رئیس کمیسیون اصل نود مجلس ، برای دقایقی مهمان برنامه نود شد . به نقل از خبر آنلاین، پورمختار که به بهانه بحث فساد در فوتبال روی خط برنامه ۹۰ رفته بود ، درباره این پرونده قهرمانی و دایی گفت:« البته پیگیری های ما همچنان ادامه دارد. ما به صورت مصداقی ورود نکردیم و دنبال ریشه یابی هستیم تا برخوردی ساختاری با این مشکلات داشته باشیم. این موضوع فساد یک بحث طولانی است. ما با افراد مختلف در این زمینه دیدارهایی داشتیم ، باید این بحث را ادامه بدهیم . داریم از مطلعین اطلاعات می گیریم. ما از افراد مختلف داریم دعوت می کنیم. خیلی از دعوت های مان خصوصی اتفاق افتاده تا حاضرین راحت تر حرف بزنند. ما این بحث را پیش می بریم تا در پایان بتوانیم به مردم مان بگوییم که توانسته ایم با مشکل فساد در فوتبال مان برخورد کنیم.»

در ادامه فردوسی پور که در کمیسیون اصل ۹۰ از سوی مهمانان مجلسی‌ها متهم شده است شروع به دفاع از خود کرد و گفت:«طبیعی است که ما می خواهیم برای پاکسازی فوتبال گام برداریم. من به همه مردم می گوییم این موضوع فساد را تا اخر خط پی می گیریم. باید به جایی برسیم که فساد افراد را ثابت کنیم و وقتی به اینجا برسیم حتما این افراد که منافع شان در خطر است به ما اتهام می زنند ولی ما ترسی از این موضوع نداریم.»

پورمختار در این باره گفت:«اتفاقا این حسن کار برنامه شماست. من باید از سیمای جمهوری اسلامی برنامه شما و شخص عادل فردوسی پور برای تلاش در راه پاکسازی فوتبال تشکر کنم. شما باید این مسیر را برای پاکسازی فوتبال ادامه بدهید. معمولا در این نوع جلسات ،مسائلی عنوان می شود اما ما دنبال اتهام زدن به کسی نیستیم و هدف مان پاکسازی فوتبال است.»

دوباره فردوسی پور شروع به گلایه رو به مردم کرد و این بار درباره اتهام« دلالی » که از سوی یک مربی در کمیسیون اصل ۹۰ به او وارد شده بود گفت:«آقای قلعه نویی و دوستان شان همیشه این لطف را دارند و از این چیزها می گویند اما این حرف‌ها هیچ هزینه ای هم برای شان ندارد. ما باید همه تلاش کنیم تا فوتبال ما برود به سمت روزهای پاک خودش. ایرادی هم ندارد باز هم این اتهام‌ها را به ما می زنند اما از مسیرمان خارج نمی شویم.»

پورمختار در ادامه گفت:«ما کسانی که دعوت می کنیم ، به این معنی نیست که آنها در این مورد متهم هستند. همین حالا که بحث حضور شما مطرح است ما می خواهیم از اطلاعات خوبی که داری استفاده کنیم. »

فردوسی پور دوباره گفت:« این درست نیست کسی که متهم است انگشت اتهام را برگرداند به سوی کسان دیگر تا مسیر بازی عوض شود.» و پورمختار هم گفت:«من همین جا هم تقاضا می کنم از همه مردم اگر اطلاعاتی در این زمینه دارند ، به ما بگویند.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391