برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اعتراض پرسپولیسی‌ها به گل پدیده

چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۵۴ — تسنیم

مربی تیم فوتبال پرسپولیس در خلال نیمه دوم بارها به عملکرد بازیکنان این تیم اعتراض کرد.

بعد از گل پرسپولیس به پدیده هواداران این تیم مشهدی برای چند دقیقه ساکت شدند و تا پایان نیمه مانند نیمه اول تیم خود را تشویق نکردند.
*بعد از اینکه هادی نوروزی یکی، دو موقعیت را از دست داد امید عالیشاه از سوی هواداران پرسپولیس تشویق شد.
*کریم باقری مربی تیم پرسپولیس در طول نیمه دوم برخلاف نیمه اول کنار زمین به حرف آمد و در چندین مرتبه به عملکرد بازیکنانی مانند نوروزی و علی‌عسگر اعتراض کرد.
*از اواسط نیمه دوم یکی از بازیکنان پدیده مشهد روی زمین افتاد اما بازیکنان پرسپولیس توپ را به بیرون نزدند و در ادامه همین صحنه به یکی از موقعیت‌های خطرناک تبدیل شد که سیدصالحی آن را بیرون زد بعد از این صحنه بازیکنان به شدت به بازیکنان پرسپولیس معترض شدند.
*هواداران پرسپولیس بعد از به ثمر رسیدن گل اول در ورزشگاه آزادی سرود قهرمانی سر دادند.
*بعد از به ثمر رسیدن گل تیم پدیده توسط بهمن طهماسبی نیمکت‌نشینان این تیم به خوشحالی پرداختند البته بازیکنان پرسپولیس معتقد بودند که این گل در شرایط سالم به ثمر نرسیده و به داور بازی اعتراض داشتند. همین مسئله باعث شد تا بازیکنان باتجربه پرسپولیس که روی نیمکت حضور داشتند مانند نیلسون، حسینی و ماهینی به بازیکنان روحیه بدهند و از آنها بخواهند که به بازی خود ادامه دهند. همین شرایط در مورد تیم پدیده هم وجود داشت. زمانی که بازیکنان این تیم مشغول خوشحالی بودند، اکبر میثاقیان از آنها خواست به زمین برگردند.
*بعد از به ثمر رسیدن گل تیم پدیده، هواداران تیم پرسپولیس که قصد خروج از ورزشگاه را داشتند به شدت تیم خود را مورد تشویق قرار دادند.
*علیرضا مرزبان کمک مربی تیم پدیده به شکل جالبی روی نیمکت روند بازی را برای نیمکت‌نشینان توضیح می‌داد.
*حسین بادامکی بعد از اخراج از زمین با حالت خاصی برای داور مسابقه دست زد.
*حضور پرتعداد نیمکت‌نشینان پدیده در کنار زمین باعث شد تا مسئول برگزاری بازی به آنها تذکر جدی بدهد.
*حسین بادامکی بعد از اخراج در هنگام خروج از زمین به شدت به ناظر بازی اعتراض کرد و هنگامی که نیمکت‌نشینان این تیم قصد آرام کردن او را داشتند بطری آب را محکم روی زمین کوبید و با ناراحتی زمین بازی را ترک کرد.
*در اواخر بازی نیمکت‌نشینان پرسپولیس و پدیده به صورت ایستاده بازی را تماشا می‌کردند.
*بعد از پایان بازی در ۹۰ دقیقه بازیکنان پرسپولیس و کریم باقری به داور و ناظر بازی اعتراض کردند در این میان شیرینی هم چند دقیقه‌ای با ناظر بازی صحبت کرد.
*هنگامی که بازیکنان ۲ تیم در وقت استراحت تا شروع وقت‌های اضافه کنار زمین آمدند بازیکنان پدیده به بهمن طهماسبی بابت گلی که به ثمر رساند تبریک گفتند.
*سیدجلال حسینی و مهدی سیدصالحی بازیکنان نیمکت‌نشینان پرسپولیس بودند که به ناظر داوری معترض بودند.
*تمام نیمکت‌نشینان پرسپولیس در زمان استراحت مشغول ریکاوری بازیکنان اصلی بودند، البته این وضعیت در تیم پدیده هم وجود دیده می‌شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391