برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اتوئو: هم تیمی هایم تصمیم گرفته اند تا به من پاس ندهند

جمعه، ۲۴ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۰۳ — گل

اتوئو یکی از چهره های جنجالی تیم ملی کشورش است و تا به حال چندین بار با عناوین مختلف جنجالهای مختلفی را به راه انداخته و حالا این بار هم تیمی هایش را هدف قرار داده

ساموئل اتوئو

ساموئل اتوئو ستاره کامرونی دنیای فوتبال در تیم های باشگاهی اش چندان جنجال آفرین نیست اما در عرصه ملی گرد وخاک های زیادی را به پا کرده است. اودر آستانه بازی حساس تیم ملی کامرون مقابل تونس دوباره صحبت هایی جنجالی را به زبان آورده.

او که یکی از کلیدی ترین مهره های تیم ملی کامرون در سالهای اخیر بوده ، درطول این مدت چندبار بعد از عصبانیت، تصمیم به خداحافظی از فوتبال ملی گرفته ولی چند هفته پیش بود که با تماس رئیس جمهور کامرون او متقاعد شد تا دوباره به اردوی تیم ملی کامرون بازگشته و تیمش را در بازی پلی آف مقابل تونس برای رسیدن به جام جهانی ۲۰۱۴ یاری کند.

بازی برگشت این دو تیم روز یکشنبه برگزار خواهد شد ودراین میان ساموئل اتوئو، درکنفرانس خبری قبل از این بازی دوباره طوفان به پا کرده. او این بار علیه هم تیمی هایش درتیم ملی موضع گیری کرده:« هم تیمی هایم تصمیم گرفته اند که دیگر به من توپ را پاس ندهند.به همین خاطر من با داشتن این اطلاعات درمرکز میدان بازی کردم تا خودم بازی را به جریان بیندازم و شخصا مقابل تونس بازی کنم.»

اتوئو در شرایطی درسالن کنفرانس خبری حضور یافت که فولکر فینک، سرمربی کامرون هم درکنار او نشسته بود واو این صحبتها را تکذیب می کرد:« من چنین چیزی را ندیدم. به بازی رفت مقابل تونس توجه کنید.من بیش از یک بار دیدم که بازیکنان توپ را به اتوئو رساندند و این حس را نداشتم که بازیکنی از پاس دادن به اتوئو و یا هیچ هم تیمی دیگری سر باز بزند. شاید مسائلی بین بازیکنان یک گروه وجود داشته باشد ولی هیچ وقت بحث پاس ندادن توپ به اتوئو مطرح نبوده. اینها داستان های بچه گانه ای است.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391