برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فرامرزی: دو بازی آینده اهمیت زیادی برای ما دارد

چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۲۵ — باشگاه خبرنگاران

مدیر تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان گفت: حاشیه‌های به وجود آمده پیرامون محرم نویدکیا تنها سوءتفاهم و شیطنت عده‌ای بود و این اتفاقات همه برطرف شده و هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

محمد فرامرزی

محمد فرامرزی با اشاره به شرایط تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان برای دیدار با ملوان بندر انزلی اظهار داشت: تیم ما در حال حاضر تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته و بعد از دیدار با سایپا، شرایط بسیار خوبی بر تیم ما حاکم بود، ما در دیدار با سایپا محمد غلامی را به دلیل محرومیت در اختیار نداشتیم اما در این بازی او را نیز در اختیار داریم و کرانچار می‌تواند از این بازیکن بنا به صلاحدید خود از او استفاده کند.

وی پیرامون حاشیه‌های اخیر به وجود آمده پیرامون محرم نویدکیا، کاپیتان تیم سپاهان افزود: متاسفانه صحبت‌ها و شیطنت‌هایی باعث شد که اطلاعات غلطی به محرم نویدکیا برسد که این اطلاعات اشتباه باعث سوءتفاهم‌هایی از سوی نویدکیا شده بود اما با سعه صدر باشگاه و محرم، این مشکل نیز برطرف شد.

مدیر تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان تصریح کرد: محرم در دیدار با سایپا همراه تیم ما به تهران آمد و باید بگویم محرم کاپیتان سپاهان به شمار می‌رود و بازیکن با تجربه‌ای است که شیطنت‌ها ارتباط او را با باشگاه خراب نمی‌کند زیرا هیچ کس به اندازه او باشگاه سپاهان را دوست ندارد و او افتخار و اسطوره باشگاه ما به شمار می‌رود.

وی با بیان اینکه نویدکیا هم‌اکنون زیر نظر پزشکان باشگاه فعالیت‌های درمانی خود را طی می‌کند، افزود: او بازیکن تیم سپاهان است و قرارداد نیز با باشگاه دارد و هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد زیرا محرم هم‌اکنون به عنوان بازیکن تیم سپاهان زیر نظر پزشکان تیم فعالیت‌های درمانی خود را طی می‌کند.


مدیر تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان در مورد بحث جذب بازیکن برای سپاهان در نیم‌فصل گفت: با توجه به اینکه دو بازی آینده برای ما از اهمیت بسیاری برخوردار است و ما به امتیاز این دو بازی احتیاج بسیاری داریم، ترجیح دادیم که تا پایان نیم‌فصل در مورد جذب بازیکن صحبتی نکنیم و هم‌اکنون همه تمرکز خود را به مسابقات پیش‌رو معطوف کرده‌ایم.

فرامرزی در پایان خاطرنشان کرد: بحث‌های مطرح شده پیرامون جدایی برخی بازیکنان از سپاهان یا معاوضه آنها صحت ندارد و همه اینها در حد گمانه‌زنی‌های رسانه‌ای بوده اما ما به همه بازیکنان خود برای سه جام احتیاج داریم و هیچ یک از بازیکنان از تیم سپاهان جدا نخواهند شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391