برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فریاد شیران: اسامی دوپینگی‌ها کامل اعلام نشد

پنجشنبه، ۱۶ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۲۷ — باشگاه خبرنگاران

نادر فریاد شیران: از افراد متخصص و همکار هاشمیان اطلاعاتی کسب کرده ام که بازیکنان دیگری هم دوپینگ کرده و اسامی آنها اعلام نشده است.

ناصر فریادشیران

فریاد شیران سرمربی صبای قم در مورد بازی با سایپا اظهار داشت: به تیم سایپا تعلق خاطر دارم زیرا ۸-۹ سال سرمربی این تیم بودم و روزگار خوبی با این تیم گذراندم در حال حاضر شرایط جدولی سایپا از تیم صبا بهتر است و در این بازی نیاز مبرمی به برد داریم اگر این بازی را با برد پشت سر بگذاریم به یک امتیازی سایپا می رسیم، بازی سختی در کرج خواهیم داشت مثل بازی با استقلال با وجود داشتن لیاقت برد با بدشانسی این بازی را واگذار کردیم.

فریاد شیران در ادامه خاطرنشان کرد: ۳ امتیاز این بازی برای تیم صبا از نان شب هم واجب تر است و بنابراین با تمام توان به میدان می رویم مصدومان زیادی داشتیم از آن جمله می توان به عنایتی، امرایی، صادقی، کاشی، بیات، طهماسبی اشاره کرد که به همه ی آنها در جام حذفی استراحت دادیم تا به بازی با سایپا برسند و‌ آماده بازی شده اند اما فرید کریمی مینیسک پایش را عمل کرده و به بازی نخواهد رسید.

وی ادامه داد: باید بگویم ۲۰ سالی ست که در فوتبال بوده ام و می دانم بازیکنی که دوپینگ می کند نباید شرایط فیزیکی خوبی داشته باشد یک بازیکن ۱۸ ساله که شرایط فیزیکی قدرت بندی خوبی دارد به هیچ وجه دوپینگ نمی کند اگر هم انجام دهد به علت بی اطلاعی و پیشنهاد نامناسب فوتبالیها خواهد بود.


سرمربی صبا در ادامه گفت: حسینی از تیم پایه آمده برای استفاده این بازیکن هدفهایی را دنبال کردیم یکی از این اهداف کمک مالی به این بازیکن و دیگری استفاده کردن تیم از توانایی های فردی حسینی بود.این بازیکن تجربه ای در رابطه با دوپینگ نداشته هرکسی که پیشنهاد استفاده از این پودر را داده باید محروم شود حتی اگر این شخص بنده باشم باید به هاشمیان و مسئولان اعلام دارم که این رای امکان دارد زندگی این بازیکن را از بین ببرد خودم ۴ فرزند دارم و فرزندانم را با این بازیکن مقایسه می کنم که امکان دارد مسیر زندگیش با یک اشتباه عوضی شود کمیته ی دوپینگ را به این ماه عزیز قسم می دهم اگر مورد دیگری بوده اعلام کنند تا مورد مشابه دیگری اتفاق نیفتد و همه اطلاع کافی پیدا کنند.

به نظر بنده می خواستند یک نفر رو به عنوان بازیکن دوپینگی اعلام دارند تا بگو با دوپینگ مبارزه می شود باز هم می گویم اگر دوپینگی بوده مطمئناً یک نفر نبوده و اعلام نشده مثل بعضی از مربیان نام آشنایی که حکم تعلیقشان به علت شرط بندی و رشوه گیری روی میز سازمان لیگ است وبه دلیل حضور داشتن بلاتر هنوز اعلام نشده آقایان بگویند دلیل اعلام نشده این مربیان چسیت؟

وی ادامه داد: سوال دیگری که هاشمیان باید جواب گو باشد این است اعلام کرده بودند بازیکنی اگر دوپینگی تشخیص داده شود .
مهلت داشتیم تا این نمونه خون دوباره آزمایش شود بعد نتیجه اعلام شود چرا زودتر از موقع مقرر اعلام کردند.
اول به باشگاه اعلام می کنند تا اگر باشگاه اعتراضی به این حکم داشت به کمیته ی انضباطی و استیناف ارائه دهد تا آزمایش دومی روی این نمونه خون انجام دهد بعد اگر دوباره مثبت اعلام می‌شد می توانستند رسانه ای کنند .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391