برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فریاد‌شیران: برای حسینی و خانواده‌اش متاسفم

سه‌شنبه، ۱۴ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۵۶ — فارس

مربی تیم صبای قم گفت: وقتی از دوپینگی بودن بازیکنمان مطلع شدیم از او در بازی‌ها استفاده نکردیم.

ناصر فریادشیران

نادر فریاد‌شیران در خصوص مثبت اعلام شدن دوپینگ سید‌مهدی حسینی بازیکن این تیم گفت: در ابتدا باید بگویم که به نظرم باشگاه صبا و خود این بازیکن باید به رای صادر شده اعتراض می‌کردند چرا که ما وقتی با یک متخصص در این خصوص صحبت کردیم او به ما گفت که از این پودر استفاده شده در بین سایر بازیکنان هم استفاده شده اما آنها تبرئه شده‌اند و به نظرم آقای دکتر هاشمیان در این خصوص بهتر می‌تواند صحبت کند.

وی افزود: حسینی بازیکن جوان تیم ماست که از تیم جوانان به ما ملحق شد و از اول فصل همراه ما نبود. به همین دلیل تحت نظر تیم پزشکی ما قرار نداشته است و از تغذیه او بی‌اطلاع بودیم. او در مقابل استقلال چند دقیقه بازی کرد و کم کم جایش را در تیم به دست آورد البته برای خود ما عجیب است که با توجه به شرایط سنی خود او چه کسی این پودر را برای او تجویز کرده و این چیزی است که باید پیگیری شود. من برای مهدی حسینی و خانواده‌اش متاسفم چرا که شاید دوستان و مشاوران بدی در این زمینه داشته و ما را در جریان کارهایش قرار نداده است.

مربی صبای قم در خصوص اینکه چه زمانی از دوپینگ این بازیکن مطلع شده‌اند هم ادامه داد: به خود بازیکن قبلا گفته شده بود اما از حدود دو هفته پیش ما از این قضیه مطلع شدیم و طبیعتا در بازی‌ها هم از او استفاده نکردیم چرا که مقررات این را می‌گوید.

فریاد‌شیران ادامه داد: البته امیدوارم اگر قرار است قانون اجرا شود برای همه باشد و فقط این بازیکن جوان را محروم نکنند و اگر بازیکنان نامدار و اسمی هم از این ماده و ماده‌های مشابه استفاده می‌کند هم شامل این محرومیت بشود. این بازیکن ۱۸ ساله در واقع مشاوران خوبی نداشته و این برای اولین بار است که در تیمی که آقای مایلی کهن و من حضور داریم این اتفاق رخ می‌دهد.

مربی تیم صبای قم در پایان در خصوص اینکه در زمان مربیگری او و مایلی‌کهن در سایپا در اواخر دهه ۷۰ یک بازیکن جوان این تیم به نام محسن رسولی هم با محرومیت عجیبی روبرو شد هم اظهار کرد: آن موضوع یک اتفاق نادر بود. به هر حال وقتی شما با جوانان کار می‌کنید این تبعات را هم باید بپذیرید.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391