برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فدراسیون صداهای منتقد را خاموش میکند

یکشنبه، ۲۶ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۲۱ — قانون آنلاین

قصد دارند از این حق انحصاری به عنوان شمشیر داموکلس بر سر رسانه‌های فضای مجازی استفاده کنند و آنها را تحت فرمان خود دربیاورند

سازمان لیگ در نظر دارد انحصار سایت‌های خبری مربوط به فوتبال داخلی را از وزارت ارشاد بگیرد. در جلسه‌ای که امروز در سازمان لیگ برگزار شد حاضران در جلسه روی دریافت حق انحصاری پیامک‌های فوتبالی بحث می‌کردند که به قضیه سایت‌های فوتبالی رسیدند.

مهدی تاج طی نامه ای به دبیر هیئت نظارت بر مطبوعات داخلی و سایت‌های خبری وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی خواسته حقوق سازمان لیگ در تمامی عرصه‌های مربوط به این سازمان در زمینه فوتبال پایمال نشود. در نامه مهدی تاج نایب رئیس فدراسیون فوتبال آمده است با توجه به بند حقوق رسانه‌ای کنفدراسیون فوتبال آسیا که در آن فعالیت سایت‌های خبری، حقوق فناوری‌های تلفن همراه و هرنهاد یا رسانه دیگر برای باز تولید،انتشاراخبار، توزیع یا انتقال الکترونیک اطلاعات مربوط به لیگ ‌ای برتر فوتبال کشورهای آسیا در در حدود اختیارات سازمان لیگ است از فعالیت بدون مجوز در این حوزه‌ها جلوگیری به عمل آید.

در ادامه این نامه آمده است سازمان لیگ فوتبال ایران در صورت بروز هرگونه تخلف پیگیری از طریق مراجع ذیصلاح را حق قانونی خود می‌داند.

این بدان معناست که سازمان لیگ و به تبع فدراسیون فوتبال قصد دارند از این حق انحصاری به عنوان شمشیر داموکلس بر سر رسانه‌های فضای مجازی استفاده کنند و آنها را تحت فرمان خود دربیاورند. با توجه به اینکه این سایت‌ها منبع اصلی تغذیه روزنامه‌ها و برنامه‌های ورزشی هستند، این اقدام می‌تواند همه صداهای منتقد را از بین ببرد و سایت‌ها و خبرگزاری‌ها را به رسانه‌هایی بله قربان‌گو و به به و چه چه کن تبدیل کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391