برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

قهرمانی: می‌خواهم حاجتم را از امام هشتم و امام حسین (ع) بگیرم

دوشنبه، ۲۰ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۴۹ — فارس

داور بین‌المللی فوتبال ایران گفت: ۲ روزسوگواری تاسوعا و عاشورای حسینی را در پیش داریم و من می‌خواهم حاجتم را به طور کامل از آقا سیدالشهدا و امام هشتم بگیرم.

محسن قهرمانی

محسن قهرمانی در مورد اظهارات هادی آیت‌‌اللهی که گفته بود هیچ مدرک محکمه پسندی علیه محسن قهرمانی وجود ندارد، گفت: فقط یک چیز می‌خواهم ما دو روز گرانقدر را پیش رو داریم. تاسوعا وعاشورای حسینی و من می‌خواهم حاجتم را تمام و کمال از امام حسین (ع) حضرت علی اصغر (ع) بگیرم و می‌خواهم در این روزها آرامش داشته باشم.

وی ادامه داد: من از روز اول هم گفته بودم که سیمم را به حرم مطهر و پاک امام رضا (ع) وصل کردم هر چند روزی که این حرف را زدم گفتند او فکر می‌کند که امام هشتم فقط مختص خودش است اما باید بگویم که آقا امام رضا (ع) متعلق به تمام مردم و شیعیان جهان است و من هم که همجوار او هستم و بنده روسیاه خدا هستم را همواره مورد لطف خود قرار داده است. امام رضا (ع) آنقدر رئوف و مهربان است که باز هم من روسیاه را مورد لطف خود قرار داده است. در این روزهای سوگواری هم می‌خواهم حاجتم را از سیدالشهدا و حضرت علی اصغر و ابوالفضل بگیرم.

قهرمانی در مورد اینکه گفته می‌شد در روزهای گذشته حتی فرزندش نتوانسته به مدرسه برود، گفت: برخی مطالبی که در رسانه‌ها عنوان شد حقیقت نداشت. باید بگویم آنها داستان نویس‌های خوبی بودند. پسر من به مدرسه‌اش می‌رفت و مشکلی نداشت البته آن حرف‌ها و آن مسائل روی او و تمام خانواده‌ام و حتی خواهران و برادرانم از نظر روحی و روانی تاثیر منفی گذاشته بود اما اکنون زندگی‌ام به روال عادی برگشته است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391