برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رای قهرمانی امروز صادر نمی شود

دوشنبه، ۲۷ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۹:۲۶ — گل

اگر این ستاد به نتیجه‌ای نرسید این پرونده به کمیته انضباطی می‌رود و رای از سوی این کمیته صادر خواهد شد.

امروز دبیر هیئت رسیدگی به تخلفات حرفه‌ای از تحویل پرونده محسن قهرمانی به ستاد تخلفات حرفه‌ای خبر داد.علیرضا علیپور درباره روند رسیدگی به شکایت باشگاه پرسپولیس از محسن قهرمانی عنوان کرد: مواردی که در اختیار ما بود را جمع‌بندی و تمام آنها را امروز تحویل ستاد رسیدگی به تخلفات حرفه‌ای دادیم.

وی ادامه داد: قرار شد اعضای این ستاد پرونده را مورد بررسی قرار دهند و در صورتی که به نتیجه برسند رای را صادر کنند. اگر این ستاد به نتیجه‌ای نرسید این پرونده به کمیته انضباطی می‌رود و رای از سوی این کمیته صادر خواهد شد.

علیپور در پاسخ به این سوال که آیا مستندات در این پرونده به اندازه کافی وجود دارد و اینکه گفته می‌شود قهرمانی تبرئه خواهد شد خاطرنشان کرد: من صلاحیت اظهارنظر در این باره و صدور رای را ندارم و این موضوع بر عهده افراد دیگر است. ما بررسی‌ها را انجام داده و آن را در اختیار ستاد رسیدگی به تخلفات حرفه‌ای گذاشته‌ایم و آنها باید در این باره تصمیم بگیرند.همه چیز در این پرونده مشخص است. آنچه قطعی است این است که رای امروز صادر نمی‌شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391