برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

قنبرزاده: با استعفای گل‌محمدی نه موافقت شده و نه مخالفت

یکشنبه، ۲۶ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۲۰:۰۹ — فارس

مدیرعامل باشگاه نفت تهران گفت: با استعفای گل‌محمدی نه موافقت کرده‌ایم و نه مخالفت بلکه ما غافلگیر شدیم که او ناگهانی این موضوع را اعلام کرد.

منصور قنبرزاده در خصوص استعفای یحیی گل‌محمدی از سرمربی‌گری نفت و اینکه او اعلام کرده برای دومین بار است که به خاطر یک بازیکن به من می‌گویند برو، اظهار داشت: نمی‌دانم این موارد را از کجا بیان می‌کند ما که به او نگفتیم برود ما همواره ثابت کرده‌ایم که گل‌محمدی را دوست داریم چه او در نفت باشد و چه نباشد. به هر حال باشگاه نفت اصولی دارد و هر کسی در این باشگاه مسئولیتش تعریف شده است.

وی با اشاره به کمیته فنی باشگاه نفت یادآور شد: در خیلی از باشگاه‌ها کمیته فنی فرمالیته است؛ اما بنده به عنوان مدیر عامل باشگاه هیچگاه اجازه نمی‌دهم که کمیته فنی نقش فرمالیته را داشته باشد. یحیی گل‌محمدی اعلام کرده بود که رضا نوروزی تنها بازیکن مازاد اوست و این بازیکن از لحاظ فنی به درد وی نمی‌خورد و در هفته‌های پایانی نیم‌فصل از او استفاده نمی‌کرد. کمی هضم این موضوع برای هیئت امنا و کمیته فنی سخت بود. نوروزی از تیم‌های بالای جدول پیشنهاد دارد و این در حالی است که گل‌محمدی بازیکنی می‌خواست در قبال رضا نوروزی جذب کند که آن بازیکن در تیم خودش در مجموع نیم فصل ۱۲۰ - ۱۳۰ دقیقه بازی نکرده بود من نمی‌خواهم اسم باشگاه و بازیکن را ببرم.

مدیر عامل باشگاه نفت یادآور شد: ما اعتقاد داشتیم که نوروزی باید بماند البته در کنار او می‌توانستیم بازیکن مدنظر گل‌محمدی را هم جذب کنیم؛ اما نه به عنوان جایگزینی برای رضا نوروزی. این مسئله که گل‌محمدی گفته بود از لحاظ فنی نوروزی قابل قبول نیست رضایت هیئت امنا را جلب نمی‌کرد. گل‌محمدی گفت اگر اصرار دارید که او بماند من یک دقیقه هم از او استفاده نمی‌کنم بعد هم گفت اگر او بماند من می‌روم که ما فکر کردیم او در حالت عصبانیت این حرف را زده ودر تمرینات حاضر می‌شو؛د اما او سر تمرینات هم حاضر نشد و منتظر نماند تا باشگاه با استعفای او موافقت یا مخالفت کند.

قنبرزاده در مورد اینکه آیا مسئله خاصی بین نوروزی و گل‌محمدی پیش آمده بود، یادآور شد: ما این مسئله را از گل‌محمدی هم سؤال کردیم؛ اما او اعلام کرد که از لحاظ فنی مورد استفاده من نیست. بحث سوشا مکانی جداست. پس از اینکه بعد از اتفاقاتی او نسبت به مکانی زاویه پیدا کرد ما هم با رفتن او موافقت کردیم، اما این موضوع بلافاصله صورت نگرفت زیرا در آن صورت باید بازیکن را اخراج می‌کردیم که ۳۰۰، ۴۰۰ میلیون را باید پرداخت می‌کردیم و این پولی بود که دور می‌ریختیم. منتظر ماندیم تا نیم فصل تمام شود و با توافق طرفین او از باشگاه جدا شد، اما در مورد نوروزی موضوع متفاوت است.

وی افزود: از ۳۰ کارشناس هماگر سؤال بپرسید نوروزی راجزء ۵ مهاجم برتر لیگ می نامد، آن وقت برای ما غیرقابل هضم بود که این بازیکن در لیست مازاد قرار بگیرد، ما پس از اتفاقاتی که در جلسه رخ داد ۵، ۶ ساعت صحبت کردیم و مواردی را بیان کردیم که تصمیم نداریم آنها را رسانه‌ای کنیم. هر زمانی که این موضوع قطعی شد این مسئله را عنوان خواهیم کرد چندین گزینه مدنظر گرفتیم که هر زمان قطعی شد آن را رسانه‌ای می‌کنیم. ظرف یکی، دو روز آینده هم این مسئله نهایی خواهد شد.

مدیر عامل باشگاه نفت در مورد اینکه آیا گزینه‌ای هم مدنظر باشگاه قرار گرفته یادآور شد: اگر قرار باشدگل‌محمدی دیگر نباشد ما چند گزینه را در نظر می‌گیریم که این امر طبیعی است و هر باشگاهی چنین کاری می‌کند تاکنون احتمال هر اتفاقی وجود دارد آنچه که قطعی است این است که رضا نوروزی حتماً در نفت خواهد ماند. اتفاقاتی که ظهر امروز رخ داد ما را غافلگیر کرد. انتظار داشتیم او عصر در سر تمرینات حاضر شود، اما چنین اتفاقی نیفتاد. به هر حال کار هم اکنون کمی سخت شده است البته ما نشان داده‌ایم که مدیر بحران هستیم اما بحرانی هم نمی‌بینم به هر حال مسئله‌ای است که سرمربی تیم تصمیم گرفته است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391