برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

قنبرزاده: صحبت‌های مکانی احساسی بوده

شنبه، ۱۸ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۰۷ — فارس

مدیرعامل باشگاه نفت تهران گفت: صحبت‌هایی که مکانی انجام داده است، احساسی است و به لحاظ فشار روحی و روانی چنین حرف‌هایی را زده است.

منصور قنبرزاده در خصوص اینکه انتقال خانزاده به نفت تا حدودی منتفی شده زیرا احتمال حضورش در ذوب‌آهن تقویت شده است،تصریح کرد: ما نامه‌ای به باشگاه پرسپولیس ننوشته بودیم، از طریق مسئول اجرایی‌مان قرار بود توافقاتی صورت بگیرد تا پس از آن نامه‌نگاری کنیم. طبیعی است که باشگاه پرسپولیس می‌تواند هر تصمیمی بگیرد.

وی ادامه داد: در هر صورت نظر کادر فنی ما بر این بود که غریبی و خانزاده را جذب کنیم. اماآنطور که در خبرگزاری‌ها خواندم مثل اینکه دو باشگاه پرسپولیس و راه‌آهن قصد معاوضه بازیکن با یکدیگر دارند و این هم حق طبیعی آنهاست. مبارک آنها باشد، می‌خواهند تعامل داشته باشند که این مسئله باید دو طرفه باشد.

مدیرعامل باشگاه نفت در مورد اینکهآیا پس از این با فرزاد حاتمی وارد مذاکره خواهند شد، گفت: هیچ چیزی بعید نیست به هر حال ما می‌خواهیم دو بازیکن جذب کنیم و در همین موضوع هم تلاش خود را انجام خواهیم داد.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود گل‌محمدی نسبت به عدم اقدام باشگاه برایجذب بازیکن دلخور شده، تصریح کرد: گل‌محمدی نه وکیل دارد و نه وصی. تا این لحظه که او به ما لیستی نداده است. جمعه رقابت‌های لیگ تمام شده و اگر کسی قبل از این تاریخ با بازیکنان مذاکره کرده باشد خلاف آئین‌نامه انجام داده است. از امروز می‌توانیم این اقدام را آغاز کنیم. فولاد امروز نامه‌نگاری کرده و این نشان می‌دهد که آنها مدیریت قوی و قانون‌مندی دارند.

قنبرزاده در مورد احتمال جداییسوشا مکانی و رفتن او به فولاد یادآور شد: سوشا با ما قرارداد دارد و می‌خواهیم که با او تعامل داشته باشیم. اولویت جابه‌جایی ما با فولاد است که اگر سوشا را بدهیم به دنبال جایگزین او هستیم که طبیعتاً از فولاد خواهد بود.

مدیرعامل باشگاه نفت در مورد انتقادات مکانی نسبت به مسئولان باشگاه یادآور شد: او با ما قرارداددارد و به نظرم این صحبت‌ها منطقی نیست؛باشگاه نفت حاشیه‌ای ندارد او زمانی با کادر فنی مشکل داشت سال گذشته هم با ابراهیم‌زاده به مشکل خورده بود امسال هم پس از اینکه در دیدار مقابل ذوب‌آهن سه گل دریافت کرد مسائلی به وجود آمد. فکر نمی‌کنم در قرارداد هیچ بازیکنی ذکر شده باشد که تمام بازی‌ها در ترکیب ثابت باشد. این موضوع هیچ‌جا نوشته نشده است.

وی ادامه داد: کمیته انضباطی در مورد او تشکیل شد و رأی خود را صادر کرد او می‌توانست نسبت به این رأی اعتراض کند و به استیناف باشگاه ببرد. هیئت مدیره باشگاه چه دشمنی با مکانی می‌خواهد داشته باشد که اینگونه برخورد کند؟ من هنوز خودم صحبتی بااو نکرده‌ام به هر حال او با گل‌محمدی صحبت کرده و تعامل داشته‌اند و حل شده است. در هر باشگاهی هم این مسائل به وجود می‌آید در باشگاه ما هم این مسئله کمتر پیش آمده.

قنبرزاده تأکید کرد: مکانی بازیکن فنیاست و تعصب زیادی روی تیم خود دارد اما به او توصیه می‌کنمدر کنار تعصب باید حوصله و صبرش را بالاتر ببرد. به هر حال سرمربی هم باید پاسخگوی باشگاه باشد اتفاقاتی که رخ داد در کمیته انضباطی مورد بررسی قرار گرفت و او حداکثر ۲ هفته بیرون ماند پس از او هم به خاطر عملکرد خوب بیرانوند از او استفاده شد ما هم متأسف هستیم که مکانی به تیم ملی دعوت نشد به نظرم او تحت فشار روحی و روانی است.

وی در مورد اینکه آیا رضایتنامه‌ مکانی را برای جدایی خواهند داد، گفت:‌ باید در این زمینه تأمل صورت بگیرد ما کمک می‌کنیم تا او راحت باشد. هیچگاه نمی‌خواهیم بازیکنمان دچار مشکل شوند به نظرم او این صحبت‌هایی که کرده از روی ناراحتی بوده به او هم حق می‌دهیم چون به تیم ملی دعوت نشده و ناراحت است. به هر حال او از سرمایه‌های فوتبال ماست و امیدواریم که روزی به تیم ملی بازگردد،شک نکنیدنگاه همه مسئولان باشگاه به بازیکنان نگاه معلمی است.

قنبرزاده در مورد اینکه مکانی اعلام کرده کجای دنیا بازیکن را به خاطر یک پرسش ۱۰۰ میلیون جریمه می‌کنند و همچنین اینکه از این جدایی او ضربه‌ای نخواهد خورد، گفت: نمی‌دانم چه بگویم به نظرم صحبت‌های او کاملاً احساسی بوده و چیز خاصی ندارم که در این‌باره بگویم.

وی در پایان در مورد اردوهایآماده‌سازی تیم نفت در نیم‌فصل تصریح کرد: تلاش می‌کنیم تا اردوی داخلیبرگزار کنیم و نسبت به آب و هوا این مسئله را تصمیم خواهیمگرفت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391