برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

غریبی : اینکه گفتم خانواده ام استقلالی اند ربطی به خودم ندارد

شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۵۵ — گل

میلاد غریبی در مصاحبه ای بلند به همه ابهامات پاسخ می دهد . او مشخصا دوست دارد در پرسپولیس بماند اما به رفتن هم فکر می کند

شرایط چطوره اقا میلاد؟
بعد از بازی با پدیده شاندیز تمرینات منظمی را پشت سر گذاشته ایم تا بتوانیم در شرایط مساعدی به مصاف راه آهن برویم. باشید آنقدر آماده هستیم تا با یک برد به صدر جدول بازگردیم و دل هواداران خوب خود را شاد کنیم.

آیا مقابل راه آهن درترکیب ۱۱ نفره خواهی بود؟
همیشه موفقیت پرسپولیس برایم اولویت داشته و اگر کادر فنی صلاح بداند درترکیب هم قرار می گیرم.می دانید که من این فصل خیلی نیمکت نشین بودم اما اعتراضی نکرده ام . البته میدوارم در پرسپولیس مانند بازی با پدیده شاندیز به من هم بازی برسد. در این بازی بعد از ۱۲هفته به میدان آمدم و با وجود اینکه اکثرا از بازی من راضی بودند خودم این نظر را نداشتم زیرا معتقدم توانایی های من بسیار بیشتر است.

اما مصاحبه ای از قول توچاپ کرده اند که در آن اعلام کردی خانواده اش استقلالی هستند؟
در این مصاحبه گفتم خانواده من استقلالی هستند اما این مساله دلیلی بر استقلالی بودن من نیست.

نگفتی شاید به استقلال بروی؟
چنین حرفی نزدم . فقط گفتم از استقلال پیشنهادی ندارم. مطمئن باشید اول فصل به خاطر علاقه ام به پرسپولیس آمدم و هواداران این تیم را بسیار دوست دارم و نمی خواهم به این آسانی از پرسپولیس بروم.
به سختی چی ؟ می روی ؟
مطمئن باشید اگر شرایطم در پرسپولیس بهتر شود قطعا در تیم محبوبم خواهم ماند. چون زمانی که به پرسپولیس آمدم دلم می خواست برای این تیم تاثیر گذار باشم اما در غیراین صورت باید بیشتر فکر کنم و هیچ چیز مشخص نخواهد بود.

واقعا دلیل نیمکت نشینی ات در پرسپولیس چیست ؟
شاید دلیل نیمکت نشینی من ضعف در تمرینات باشد اماواقعا فوتبال من با شرایطی که در تمرینات دارم کاملا متفاوت است و شاید دلیل اصلی این مساله ضعف من باشد.

قصد نداری با علی دایی در خصوص مشکلات حرف بزنی ؟
هنوز موقعیت صحبت با دایی پیش نیامده است ، اما صدرصد می خواهم بعد از بازی با راه آهن این کار را انجام دهم.اولین خرید پرسپولیس بودم و قطعا با علاقه زیاد به این تیم و علی دایی پیراهن سرخ را به تن کردم. می دانم دایی به من اعتقاد داشته که در لیست خریدش قرار گرفتم و من هم پیش از هر چیزی به خاطر او به پرسپولیس آمدم.
مشکلات تو از بازی سایپا شروع شد .
شاید حکمتی است که این اتفاقات برای من رخ می دهد. در مقابل سایپا فکر می کنم بدترین بازی خود و کل تیم را انجام دادیم .اگر دریک بازی دیگر به میدان می رفتم تا همین حالا از ترکیب ثابت خارج نشده بودم.

حرف آخر ؟
هواداران پرسپولیس بداند که برخلاف برخی مطالب اگر این تیم را دوست نداشتم هیچ وقت آن را انتخاب نمی کردم و مطمئن باشند هر زمان که به میدان بروم از جان برای آنها مایه می گذارم ومی خواهم به آنها ثابت کنم یک پرسپولیسی دیگرهم برروی نیمکت حضور دارد که می تواند نقش مثبتی در عملکرد تیم داشته باشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391