برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مدیرعامل باشگاه گیتی‌پسند از هیئت‌رئیسه سازمان لیگ فوتسال می‌رود؟

دوشنبه، ۲۰ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۱۶ — فارس

به علت اینکه مدیرعامل باشگاه گیتی‌پسند در چندین جلسه هیئت رئیسه غایب بوده این احتمال وجود دارد که شخصی دیگر جایگزین او شود.

جلسه هیئت رئیسه سازمان لیگ فوتسال روز گذشته با حضور تنها سه عضو یعنی سیدرضا افتخاری، کریم منصوری و محمدرضا غفاری برگزار شد که در این جلسه علی طاهری مدیرعامل باشگاه گیتی‌پسند و سعید نجاریان مدیرعامل باشگاه راه‌ساری حضور نداشتند. نجاریان به علت اینکه عضو شورای شهر است نتوانست در جلسه شرکت کند اما علی طاهری برای چندمین بار در این جلسه غیبت داشت.

افتخاری سرپرست کمیته فوتسال در مورد علت غیبت طاهری یادآور شد: مدیرعامل باشگاه گیتی‌پسند روز گذشته در جلسه حضور نداشت و این برای چندمین بار بود که او در جلسه حاضر نمی‌شود حالا باید با او صحبت کنم که ببینیم علت این موضوع چیست؟ اگر قرار باشد که او در جلسات حاضر نشود ما از عضو علی‌البدل دعوت کنیم تا در جلسات حاضر شود به هر حال این افراد نمایندگان باشگاه‌ها هستند و باشگاه‌ها انتظار دارند تا آنها در جلسات از حقشان دفاع کنند.

وی افزود: اگر او نمی‌تواند به جلسات بیاید باید جلسه‌ای تشکیل شود تا این موضوع نهایی شود. کریم منصوری که عضو علی‌البدل هیئت رئیسه بود با انتخاب علی کفاشیان عضو هیئت‌رئیسه شد و اگر او به عنوان نماینده رئیس فدراسیون تلقی شود باید جلسه‌ای بگذاریم و یک فرد دیگر برای حضور در هیئت‌رئیسه انتخاب شود.

سرپرست کمیته فوتسال در مورد اینکه آیا عدم حضور طاهری به علت درگیری‌های اخیر بین کمیته فوتسال و باشگاه گیتی‌پسند است، تصریح کرد: ما درگیری نداشتیم از آنها خواستیم که بازیکنان را به اردوی تیم ملی بدهند و این کار صورت نگرفت. ما هم در این زمینه ضرر نکردیم بلکه خودشان و بازیکنان ضرر کردند.

به گزارش فارس، در جلسه روز گذشته هیئت رئیسه مصوب شد تا تیم‌های لیگ دسته اولی برای پرداخت ورودیه، ۱۵ میلیون بپردازند و این به این معنا بود که ۵ میلیون به آنها تخفیف داده شد، همچنین مقرر شد دیدار تیم‌های پتروشیمی ماهشهر و حفاری از سری مسابقات هفته اول که به علت مشخص نشدن وضعیت پتروشیمی برگزار نشده بود، بازی عقب‌مانده تلقی شود و این دیدار به احتمال فراوان در زمان اردوی تیم ملی برگزار شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391