برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

گل‌محمدی: استعفایم حضوری بود نه تلفنی

یکشنبه، ۲۶ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۲۵ — فارس

سرمربی مستعفی تیم فوتبال نفت تهران گفت: در طول فصل دومین بار است که مسئولان نفت به خاطر حضور یک بازیکن یا عدم حضورش به من گفتند استعفا بده.

یحیی گل محمدی

یحیی گل‌محمدی ابتدا در خصوص استعفایش از مربیگری تیم نفت تهراناظهار داشت: زیاد تمایل ندارم در این باره صحبتی داشته باشم چون اینطور بهتر است.

وی افزود: اما معتقدم حقایق بعداً مشخص خواهد شد و من هم صحبت‌های زیادی هست که می‌توانم آنها را مطرح کنم.

گل‌محمدی در پاسخ به سوالی کهآیا طبق اظهاراتقنبر‌زاده شما به صورت تلفنی امروز استعفاکرده‌اید یا خیر، گفت: خیر. من زنگی نزده‌ام. استعفایم حضوری بود و آن را تقدیم آقای قنبر‌زاده کردم. من در جریان تماس تلفنی یا چنین موضوعاتی نیستم. من به صورت حضوری استعفای خودرا به مدیرعامل باشگاه دادم.

وی افزود: در این فصل برای دومین بار است مسئولان نفت به خاطر حضور یا عدم حضور یک بازیکن در تیم به من گفتند استعفا بده. من هم امروز به خواسته آنها جامه عمل پوشاندم و استعفایم را نوشتم و تقدیم آقای قنبر‌زاده کردم.

گل‌محمدی درباره دلایل استعفایش گفت: گفتم تمایل زیادی برای حرف زدن ندارم. خوشبختانه در شرایطی این اتفاق افتاد که تیم ما هم در وضعیت خوبی است. حرف‌های بیشتر بماند برای بعداً و همین‌جا هم از رسانه‌ها عذرخواهی می‌کنم. زیاد نمی‌توانم در این باره حرفی بزنم البته صحبت‌های زیادی است ولی همه بماند برای بعد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391