برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ماموریت هیئت مدیره نفت به گل‌محمدی؛ ترمیم نقاط ضعف در دستور کار یحیی

دوشنبه، ۲۷ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۰۰ — تسنیم

هیئت مدیره باشگاه نفت تهران به کادرفنی این تیم ماموریت داد در حداقل زمان ممکن نسبت به ترمیم نقاط ضعف زردپوشان تهرانی اقدام کند.

یحیی گل محمدی

به نقل از سایت رسمی باشگاه نفت تهران، جلسه هیئت مدیره باشگاه نفت تهران امروز (دوشنبه) در محل این باشگاه با حضور یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم فوتبال این باشگاه تشکیل شد.

در این جلسه، مسائل پیش آمده در جلسه روز یکشنبه سرمربی و کمیته فنی مورد بررسی قرار گرفت. در این جلسه گل‌محمدی تسلیم استعفای خود به مدیرعامل را ناشی از ایجاد برخی سوءتفاهمات از سوی دیگر عوامل باشگاه دانسته و با توجه به عدم اختلاف با مجموعه مدیریتی باشگاه، استعفای خود را پس گرفت.

هیئت مدیره باشگاه نفت نیز با توجه به پس گرفته شدن استعفا، موضوع بررسی آن را از دستور خارج کرد. در این جلسه هیئت مدیره باشگاه ضمن تاکید بر حفظ آرامش و جلوگیری از ایجاد هرگونه حاشیه در تیم، بر تقویت هرچه بیشتر تیم در نیم فصل دوم تاکید کرد و به کادرفنی ماموریت داد در حداقل زمان ممکن نسبت به ترمیم نقاط ضعف تیم نفت اقدام کند.

هیئت مدیره باشگاه نفت همچنان بر شفافیت تصمیم گیری در این باشگاه و رعایت اصول آن تاکید کرد و ضمن تشکر از تمامی رسانه‌ها در جهت اطلاع رسانی صحیح و شفاف، از تمامی آنها درخواست کرد باتوجه به اینکه موضوع پیش آمده، مسئله درون خانوادگی بوده است، از دامن زدن به آن خودداری کنند.

یحیی گل‌محمدی به دلیل ماندن رضا نوروزی در تیم نفت با هیئت مدیره باشگاه اختلاف پیدا کرد و به همین دلیل روز گذشته از سمت خود کناره‌گیری کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391