برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مدافع گسترش: بله استقلالی‌ها با من تماس گرفتند

یکشنبه، ۱۹ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۵۷ — قانون آنلاین

همه چیز بستگی به باشگاه دارد اما دوست دارم که پیراهن استقلال را بپوشم

خالد شفیعی

در خبرها آمده بود که خالد شفیعی مدافع گسترش فولاد تبریز قراراست ،در نیم فصل دوم پیراهن استقلال را بپوشد . البته با رفتن فردین عابدینی مدافع استقلالیها به گسترش این خبر قوت بیشتری به خود گرفت. در این خوصوص با شفیعی صحبت کردیم که او تماس استقلالیها را تایید می‌کند :«صحبتهایی بامن شده ولی هنوز رسمی نیست ، استقلال تیم بزرگی است ،هر بازیکنی دوست دارد در این تیم بازی کند ومن هم مستثنی از این قضیه نیستم ،ولی از آنجاییکه با باشگاه گسترش قرارداد دارم ،استقلالیها باید به رطور رسمی با باشگاه صحبت کنند.» شفیعی در خصوص اینکه ایا قرار است با عابدینی جابجا شود وچقدر این موضوع صحت دارد گفت :« من در جریان این موضوع نیستم،اما این را میدانم که قبل از انتقال عابدینی صحبت های اولیه با من شده بود، اما امکان دارد بین دو باشگاه تعامل انجام بگیرد.»

شفیعی در خصوص اینکه او چند درصد استقلالی می‌شود گفت :«هنوز هیچ چیز معلوم نیست چرا که همه چیز بستگی به باشگاه دارد اما دوست دارم که پیراهن استقلال را بپوشم .»

شفیعی از شرایط گسترش در نیم فصل اول راضی است: « با توجه به اولین حضور در لیگ برتر نتایج خوبی گرفتیم ما تیم جوانی هستیم حال با توجه به اردویی که در تهران داریم ونیز بازیکنان جدیدی که به ما اضافه شدن در نیم فصل دوم نتایج بهتری خواهیم گرفت گسترش این پتانسیل رادارد که در پایان فصل در میان جدول با رتبه ای خوب قراربگیرد.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391