برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

هافبک ناراضی استقلال: به جای تمرین خوشگذرانی می‌کنم

یکشنبه، ۲۶ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۰۹:۵۹ — قانون آنلاین

من فعلا تهران را می بینم.در این چند روز بارها به برج میلاد رفتم و خیلی از این ساختمان عجیب لذت بردم.جاهای دیگر تهران هم قشنگ است.دوست دارم تا فرصت هست اماکن دیدنی شهر را ببینم.

گوران لاوره

بعد از نمایش ضعیف گوران لاوره در تمرینات استقلال کادر فنی این تیم و فتح‌الله زاده تصمصم بر این گرفتند تا این بازیکن را به نوعی دک کنند تا خود او حاضر به فسخ قراداد با این باشگاه شود اما گویا این هافبک مقدونیه ای به این راحتی‌ها حاضر به فسخ قرارزداد نیست و قصد دارد تا تمام پول خود را از استقلال بگیرد و بعد فسخ کند به همین دلیل او هم سر لجبازی با استقلال افتاده و وقتی به او در مورد برنامه تمرینات اطلاعی داده نشده او هم به جای تمرین به تهرانگردی می پردازد. لاوره در این خصوص گفته «وقتی از باشگاه تماسی گرفته نشده و اطلاعی درباره شروع زمان تمرین داده نشده است چطور باید خودم به آنجا می رفتم؟این ممکن نبود.از سوی دیگر وقتی باشگاه به تعهدات مالی اش عمل نکرده است انگیزه ای برای حضور در تمرین ندارم.»

لاوره که پاسپورتش در اختیار باشگاه است قصد داشت در تعطیلات نیم فصل چند روزی را به کشورش برود اما گویا استقلال هم از این موضوع برای تحت فشار قرار دادن او استفاده کرده. « ۱۰روز است از باشگاه خواسته ام پاسپورتم را به من بدهند اما این کار را نکردند.می خواستم در سه،چهار روزی که تعطیلات بود به کشورم برگردم اما پاسپورت نداشتم و مجبور شدم در تهران بمانم. من فعلا تهران را می بینم.در این چند روز بارها به برج میلاد رفتم و خیلی از این ساختمان عجیب لذت بردم.جاهای دیگر تهران هم قشنگ است.دوست دارم تا فرصت هست اماکن دیدنی شهر را ببینم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391