برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

علیرضا حقیقی به حالت قهر به رختکن رفت

چهارشنبه، ۲۹ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۲۸ — گل

حقیقی قبل از اینکه تعویض شود دو بار با گفتن کلمه «منم» مدافعان را هوشیار کرد تا بیرون بیاید و توپ را جمع کند اما این کار را انجام نداد

علیرضا حقیقی در نیمه دوم بازی تدارکاتی با راه آهن در ترکیب تیمش قرار گرفتاما در کمال تعجببعد از ۱۵ دقیقهبدون اینکه مصدوم شود از سوی دایی تعویض شد تا دوباره نیلسون درون دروازه بایستد. حقیقی قبل از اینکه تعویض شود دو باربا گفتن کلمه «منم» مدافعان را هوشیار کرد تا بیرون بیاید و توپ را جمع کند اما این کار را انجام نداد که به نظر می رسد دایی به همین خاطر تعویضش کرده باشد.

بعد از این حقیقی روی نیمکت هم ننشست و به حالت قهر به رختکن رفت. از طرفی ظاهرا حقیقی به خاطر پوشش در این بازیمورد شماتت دایی قرار گرفته است.مثل اینکه حقیقیبا کاپشن درون دروازه می ایستد و حتی بعد از اینکه دایی از او می خواهد این لباس را عوض کند می گوید:«راحتم». بعد از پایان بازی با راه آهن شنیده می‌شد موضوع حقیقی بالا گرفته و شایداودر تمرینات حاضر نشود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391