برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حلافی: رضایت‌نامه‌ام هیچ مشکلی ندارد

شنبه، ۱۱ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۳۳ — فارس

مهاجم سابق تیم فوتبال داماش گفت: من سهمیه بازیکن زیر ۲۳ سال هستم نه لیگ برتری.

سعید حلافی

سعید حلافی در خصوصدیدارش با علی دایی در تمرین پرسپولیس اظهار داشت: پس از اتفاقاتی که با داماش برای من افتاد علی دایی از اتفاقات رخ داده برای من ناراحت شده بود.از همین رو او پیگیر وضعیتم بود و دیدار امروزم هم در همین راستا بود. صمیمانه از علی دایی که دلسوزانه به من کمک کرد سپاسگزارم.

وی در پاسخ به اینسؤال که آیا رضایت‌نامه‌ات را از داماشی‌ها گرفتی یا خیر گفت: خوشبختانه هیچ مشکلی بابت رضایت‌نامه‌ام نیست و به نظرم به هر تیمی که بخواهم می‌توانم بروم. امیدوارم که بتوانم هر چه سریعتر به شرایط آرمانی برگردم.

حلافی در پاسخ به سؤال دیگریمبنیبراینکه آیا تو سهمیه لیگ برتری حساب می‌شوی یا زیر ۲۳ سال گفت: خدا را شکر من سهمیه زیر ۲۳ سال حساب می‌شوم نه لیگ برتری و مشکلی بابت بازی کردن من به عنوان بازیکن زیر ۲۳ سال وجود ندارد. به همین دلیل انگیزه‌ام بیشتر است تا بتوانم با توجه به سن کمی که دارمهر چه سریعتر جایگاهم را به دست بیاورم و اتفاقات گذشته را فراموش کنم. مطمئن هستم اگر حمایت شوم حرف‌های زیادی برای گفتن دارم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391