برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حسن‌زاده: بی‌اخلاقی‌ ادامه داشته باشد برخورد شدیدتر می‌شود

دوشنبه، ۶ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۰۲ — ایسنا

رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به قانونی بودن کسر امتیاز از تیمها اشاره دارد و می گوید اگر بی‌اخلاقی‌ها دامه داشته باشد هم چنان این قانون اجرا خواهد شد.

اسماعیل حسن‌زاده که برای حضور در مجمع عمومی فدراسیون فوتبال به آکادمی ملی فوتبال رفته بود، در جمع خبرنگاران ابتدا درباره کسر امتیاز از تیم‌ها، توضیح داد: خوشبختانه بعد از شش ماه بالاخره افراد زیادی اذعان کردند که امتیازها طبق قانون کسر شده است، اما هنوز برخی هستند که می‌گویند محرومیت تماشاگران باید به جای کسر امتیاز لحاظ شود، اما ما طبق آیین‌نامه کمیته‌ انضباطی عمل می‌کنیم و تا زمانی که این آیین‌نامه وجود دارد از تیم‌ها امتیاز کسر می‌شود.

وی ادامه داد: البته زمانی هم که تماشاگران را محروم کردیم همین افرادی که میکروفن دست‌شان بود، می‌گفتند حق تماشاگر ضایع شد. به همین دلیل یاد گرفتیم به حرف این و آن توجهی نکنیم. قطعا تا زمانی هم که بی اخلاقی‌ها در فوتبال وجود داشته باشد، سخت گیری ما نیز بیشتر می‌شود. آنهایی هم که ما را تمسخر کرده و می‌گویند کسر امتیاز از پرسپولیس و تراکتورسازی برای ایجاد تعادل در لیگ است، قانون را با عقل خودشان می‌سنجنند. اگر ما آن صحنه‌ها را از تماشاگران پرسپولیس و تراکتورسازی نمی‌دیدیم هیچ گاه از آنها امتیاز کسر نمی کردیم. خود شما که در رسانه هستید آیا احساس می‌کنید ما به خاطر برابری تیم‌ها امتیاز کم می‌کنیم؟

در ادامه خبرنگاری به صحبت هوشنگ نصیرزاده در مجمع پیرامون غیر قانونی بودن کسر امتیاز از تیم‌ها اشاره کرد . حسن‌زاده در واکنش به این اظهار نظر، ‌گفت: اگر رسانه‌ها بخواهند به وظیفه خودشان عمل کنند باید بیایند و قانون را نشان دهند تا همه به اصل آن پی ببرند.

رییس کمیته‌ انضباطی فدراسیون فوتبال همچنین در پاسخ به این پرسش که آیا همچنان مسئولان کمیته‌ انضباطی مورد تهدید قرار می‌گیرند؟ عنوان کرد: تهدیدات هنوز هم وجود دارد، اما کاهش زیادی داشته است. ما تصمیم گرفته‌ایم دیگر مصاحبه تلفنی انجام ندهیم و تنها به صورت حضوری با رسانه‌ها ارتباط داریم به همین دلیل برخی رسانه‌ها که جواب‌شان را نمی‌دهیم ما را به صورت غیر مستقیم تهدید می‌کنند.

به گزارش ایسنا، قرار است آیین‌نامه کمیته‌ انضباطی در جلسه امروز (دوشنبه) مجمع عمومی فدراسیون برای تصویب مورد بررسی قرار گیرد، این در حالی است که حسن‌زاده پیش از آغاز این بررسی جلسه را ترک کرد. وی در این باره نیز، توضیح داد: طبق قانون تکلیف نیست که در جلسه باشم. آیین‌نامه کمیته‌ انضباطی می‌تواند توسط اعضا تصویب شود و سپس در اختیار ما قرار بگیرد.

وی در ادامه گفت و گو درباره اعتراض‌هایی که در هفته‌های اخیر به داوری انجام شده و شائبه تبانی که در مورد برخی بازی‌ها مطرح شده است، تصریح کرد: کمیته‌ رسیدگی به تخلفات حرفه‌ای تحقیقاتش را در این زمینه انجام می‌دهد و ما منتظر ابلاغ نتایج این تحقیقات هستیم تا حکم لازم را صادر کنیم.

حسن‌زاده در پایان نیز درباره وضعیت تیم البدر در لیگ دسته یک نیز،‌توضیح داد : ما درباره این پرونده‌ تصمیم گیری ‌کرده‌ایم و نتیجه‌اش را به زودی ابلاغ خواهیم کرد، اما این که برنامه بازی‌ها بخواهد به هم بخورد به کمیته‌ برگزاری مسابقات مربوط می‌شود که چطور بخواهند بازی‌ها را بچینند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391