برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

هاشمیان:بازیکن دوپینگی و باشگاهش تا پایان وقت اداری حق اعتراض دارند

شنبه، ۱۱ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۴۷ — باشگاه خبرنگاران

رئیس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال در خصوص بازیکن دوپینگی گفت: حکم بازیکن دوپینگی به وی و باشگاهش اعلام شده است این بازیکن تا آخر وقت اداری روز یکشنبه فرصت دارد که نسبت به حکمش اعتراض کند.

احمد هاشمیان

هاشمیان رئیس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال افزود: اگر بازیکن دوپینگی تا فردا نسبت به حکمش اعتراض نکند ما بعد از وقت اداری اسم کامل بازیکن، باشگاه و ماده ممنوعه استفاده شده توسط بازیکن را در سایت فدراسیون فوتبال منتشر می کنیم.

هاشمیان درباره انتشار نام مخفف بازیکن دوپینگی به نام (م. ح) بیان کرد: به هر حال انتشار نام بازیکن دوپینگی توسط برخی از رسانه‌ها نوعی بی اخلاقی است انتشار این سخنان مربوط به رسانه هایی است که فرهنگ حرفه ای را رعایت نمی کنند.

وی درباره شایعه دوپینگی فرهاد مجیدی بیان کرد: هر بازیکنی که در هر رده ای آزمایش دوپینگش مثبت اعلام شود ما آن را اعلام می کنیم و از نظر ما فرقی نمی کند که چه بازیکنی دوپینگ کرده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391