برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

هاشمیان:امیدوارم در جام جهانی به برزیل نخوریم

چهارشنبه، ۲۲ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۲۱:۴۰ — اوج نیوز

مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان گفت:از نگاه مربی می توانم حدس بزنم که اگر مربی ببیند بازیکنی می خواهد تیمش را برهم بزند،صد در صد برخورد می کند.

وحید هاشمیان

وحید هاشمیان درباره بازی تیم ملی مقابل تایلند و لبنان در مقدماتی جام ملت های آسیا و اینکه کارلوس کی روش برای این مسابقات از بازیکنان ایرانی حاضر در لیگ های خارجی دعوت کرده است عنوان کرد:به نظرمن ما داخل ایران هم بازیکنان خوبی داریم.تیمی که موفق شد به جام جهانی برود هم با بازیکنانی به این مهم رسید که اکثر آنها در لیگ ایران بازی می کردند.

وی ادامه داد:در واقع ما به جز رضا قوچان نژاد،بدون حضور این بازیکنانی که الان دعوت شده اند توانستیم به جام جهانی برویم.این دلیل نیست که بازیکنی از خارج از کشور بیاید از بازیکن هم پست داخلی اش قوی تر باشد.

مهاجم تیم ملی در جام جهانی ۲۰۰۶ آلمان گفت:ما یک تیم هستیم و همه ایرانی هستیم و مهم این است که تیم ملی موفق باشد.تا جام جهانی هم زمان زیادی نمانده و در این مسابقات می توانیم به آمادگی و هماهنگی برسیم.

هاشمیان درباره اینکه به نظرش مسابقه با تایلند و لبنان فقط بازی های تدارکاتی تلقی می شوند یا نه تصریح کرد:نه،ما باید در این مسابقات ببریم.نظر من این است که پتانسیل تیم ما بیشتر است اما در این بازی‌ها می توانیم به هماهنگی هم برسیم.

وی درباره روند پیشنهادی اش برای ۷ ماه آتی و آماده سازی تیم ملی گفت:به نظر من اول باید خوشحال باشیم که صعود کردیم.ایران با شرایط سخت به جام جهانی رفت.یک مساوی و یا شکست می توانست کار ما را برای صعود دچار مشکل کند.

هاشمیان افزود:در وهله بعدی باید به این فکر کنیم که حضور آبرومندی در برزیل داشته باشیم.لغو اردو و تاخیر در اردو هم همیشه در فوتبال ما بوده است.کی روش باید خودش را با این شرایط وفق بدهد.

وی درباره نقاط قوت تیم ملی در شرایط فعلی گفت:در حال حاضر دقیقا نمی شود چیزی گفت.تیم ما در آسیا تیم خوبی است.در دفاع تیم خوبی هستیم.از سوی دیگر؛داوری و دژاگه دو بازیکن درجه یک هستند که سابقه بوندس لیگا دارند و به تیم ملی کمک می کنند.

هاشمیان درباره سایر لژیونرهای ایرانی گفت:واقعیت این است که وضعیت سایر بازیکنان را نمی دانم.شاید لیگ آمریکا از ایران قوی تر است.آنها باید اول بیایند بازی کنند.همانطور که گفتم دلیل نیست هر بازیکنی که از خارج بیاید از بازیکن داخل بهتر باشد.

وی افزود:در جام جهانی اول باید هدف مان دفاع تیمی قوی باشد.خط حمله هم باید خوب باشد و تیم از نظر روانی تقویت شود.این مساله همیشه از چشم ایرانی‌ها پنهان است.تیم نوجوانان ایران،مقابل آرژانتین از نظر روانی خودش را خوب جمع کرد.مقابل اتریش هم همین طور بود.

مهاجم سابق تیم ملی درباره اینکه کارلوس کی روش، مهدی رحمتی و هادی عقیلی را از فهرست تیم ملی کنار گذاشت گفت:این طبیعی است.در فوتبال حرفه ای مربی هدف خودش را انجام می دهد و در این راهی که می‌رود صد در صد اگر کسی بخواهد تیمش را منحرف کندگذشت نمی کند.

وی ادامه داد:نمی دانم مساله رحمتی و عقیلی چه بوده است و کی مقصر بوده و کی نبود اما از نگاه مربی می توانم حدس بزنم که اگر مربی ببیند بازیکنی می خواهد تیمش را برهم بزند،صد در صد برخورد می کند.

هاشمیان درباره نزدیک شدن به زمان قرعه کشی و اینکه آیا استرس حریفان تیم ملی را دارد یا نه گفت:من خودم چون بازی نمی کنم حسی ندارم اما مربیان و بازیکنان استرس دارند.امیدوارم به تیم ملی برزیل نخوریم چون بازی با تیم های میزبان سخت است.امیدوارم قرعه ای باشد که بتوانیم از این مرحله صعود کنیم.با این وجود راه سختی پیش رو داریم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391