برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حاشیه های کنفرانس مطبوعاتی بلاتر

پنجشنبه، ۱۶ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۱۹ — گل

بعد ازاینکه رئیس فیفا روی صندلی اش نشست، مشخص شد که صندلی بیش از اندازه پایین است و او پشت میکروفن‌ها گم می شود اما کسی نمی توانست صندلی او را تنظیم کند!

کنفرانس مطبوعاتی سپ بلاتر، رئیس فیفا، امروز به بی نظم ترین شکل ممکن در هتل آزادی برگزار شد. اگر از تاخیر نیم ساعته ورود بلاتر که بخشی به دلیل بی نظمی و ازدحام خبرنگاران و عکاسان بود، بگذریم، نحوه آماده سازی سالن ، بنری که پشت بلاتر قرار داشت و حتی صندلی ای که قرار بود رئیس فیفا روی آن بنشیند، حاشیه ساز شد. از قبل مشخص شده بود کنفرانس مطبوعاتی ساعت ۱۳ آغاز خواهد شد اما ساعت از ۱۲ گذشته بود که هنوز از فرش قرمزی که قرار بود در وسط سالن پهن شود، خبری نبود. بعدا مشخص شد که فرش اصلی و بزرگتر به دلیل کثیف بودن، آماده نیست و در نهایت از دو فرش کوچکتر که در امتداد هم قرار گرفتند، استفاده شد. چیزی از بدو ورود به سالن جلب نظر می کرد، محل بد نصب بنری بود که پشت صندلی های کنفرانس قرار داشت. بنر به اندازه ای پایین نصیب شده بود که از روبرو قابل تشخیص نبود.به همین خاطر تنها چند دقیقه قبل از ورود بلاتر، چد نفر مشغول نصب دوباره بنر شدند که در این بین یک مشاجره جدی بین حسینی، مسئول روابط عمومی فدراسیون و یکی از کارگردان های پخش زنده تلویزیون اتفاق افتاد. حاشیه های برگزاری مراسم با ورود بلاتر تکمیل شد. بعد ازاینکه رئیس فیفا روی صندلی اش نشست، مشخص شد که صندلی بیش از اندازه پایین است و او پشت میکروفن‌ها گم می شود اما کسی نمی توانست صندلی او را تنظیم کند. در نهایت کنفرانس با چندین سوال پرسیده نشده و چند سوال تکراری که حاصل مدیریت صحیح روابط عمومی فدراسیون برای دادن فرصت به خبرنگاران رسانه های مختلف بود، به پایان رسید!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391