برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فرزاد حاتمی پس از جدایی از فولاد: راضی‌ام

یکشنبه، ۱۲ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۲۴ — ایسنا

فرزاد حاتمی پس از جدایی از فولادخوزستان گفت: به نظرم قطع همکاری به نفع هر دو طرف بود و من از این جدایی بسیار راضی هستم.

فرزاد حاتمی

مهاجم سابق تیم فوتبال فولادخوزستان اظهار کرد: من بازیکن آماده‌ای بودم، در حالی که در لیست ۱۸نفره تیم هم قرار نمی‌گرفتم و دیدم با این شرایط از فولاد جدا شوم، بهتر است.

وی بیان کرد: به نظرم این جدایی برای آینده من بهتر است و بهتر می‌توانم پیش بروم. بازی نکردن در این موقعیت برای من خوب نبود و درنهایت تصمیم گرفتم فسخ قرارداد کنم و به صورت رسمی از فولاد جدا شوم.

حاتمی در پاسخ به این سوال که آیا با کادر فنی تیم درخصوص قرار نگرفتن در لیست ۱۸ نفره صحبتی داشتید؟ گفت: به هر حال این نظر شخصی فرکی بود و او به این جمع بندی رسید که من جزو لیست ۱۸ نفره تیم نباشم. من اگر در دیداری هم حضور پیدا می‌کردم، گل هم می‌زدم ولی فرکی دوست نداشت که من جزو لیست ۱۸ نفره باشم.

وی افزود: من حتی در مصاحبه‌ای هم گفتم که فرکی باعث خط خوردن من از تیم ملی شد. بیان این موضوع به نشانه اعتراض من به بازی نکردنم نبود بلکه من حقیقت را گفتم. من در مدتی که نیمکت نشین بودم، هیچ اعتراضی نکردم و در بازی‌های دوستانه‌ای هم که در ترکیب بودم، گل می‌زدم ولی در لیست ۱۸ نفره تیم قرار نمی گرفتم.

بازیکن سابق تیم فوتبال فولادخوزستان با بیان این که با این شرایط هیچ وقت انگیزه‌ام را از دست ندادم، ادامه داد: من در پایان تمرینات همیشه با نعیم سعداوی کارهای اختصاصی انجام می‌دادم و پشتکار داشتم ولی وقتی دیدم در حالی که بدنم آماده است اما در ترکیب قرار نمی گیرم، متوجه شدم این موضوع فنی نیست و چیز دیگری می‌باشد که درنهایت هم تصمیم به جدایی گرفتم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا اکنون با تیم جدیدی قرارداد بسته‌اید؟ گفت: خیر، اکنون فقط با باشگاه فولاد تسویه حساب کردم تا با خیال راحت‌تر بتوانم تیم آینده‌ام را انتخاب کنم. چند پیشنهاد دارم که در حال فکر و تامل روی آن‌ها هستم تا ببینم در این شرایط بهترین گزینه برای من چه تیمی است.

حاتمی در ادامه درباره باشگاه فولاد اظهار کرد: به نظرم این باشگاه، باشگاه خوبی است و اهوازی‌ها نیز مهمان‌نواز هستند. باشگاه فولاد در جدایی من تاثیرگذار نبود، من با فرکی مشکل پیدا کردم که از این تیم جدا شدم که از این جدایی هم بسیار راضی هستم.

وی با قدردانی از مردم اهواز گفت: جا دارد از مردم اهواز تشکر کنم که بسیار زود من را در این جا قبول کردند. من گرمی این شهر را به خاطر گرم بودن مردم آن تحمل کردم و اکنون که هوای این جا عالی است، در حال رفتن از این شهر هستم. به هر حال قسمت نبود، موقع زیبا شدن هوای اهواز در این جا باشم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391