برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ابراهیم زاده: حاتمی و چند بازیکن دیگر را می‌خواهم،حضورم در سپاهان شایعه است

چهارشنبه، ۱۵ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۰۱ — تسنیم

سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن سورینت گفت: فرزاد حاتمی و چند بازیکن دیگر در فهرست موردنظر من هستند اما هنوز با هیچ بازیکنی مذاکره نکرده‌ایم.

منصور ابراهیم زاده

منصور ابراهیم‌زاده ، در خصوص خروج نام ۲ بازیکن خارجی از فهرست تیم راه‌آهن سورینت اظهار داشت: الکسانیان به دلیل آسیب دیدگی و تشخیص پزشکان از فهرست ما خارج شد و تشخیص دادیم به جای او بازیکن دیگری را جایگزین کنیم.

وی افزود: داسیلوا هم در روزهای اول برای ما خیلی خوب کار کرد اما دیگر نتوانست خودش را با تیم و تاکتیک‌های ما تطبیق دهد. این موضوع در قرارداد او هم بود که اگر نتوانست به تیم کمک کند در نیم فصل به صورت توافقی قطع همکاری کنیم. داسیلوا بازیکن خوب و توانایی بود و در ابتدای لیگ هم به ما کمک کرد اما وقتی فرهنگ برخی بازیکنان خارجی با کشوری که در آن بازی می‌کنند تطابق نداشته باشد و از خانواده دور شوند روی بازی آنها تاثیر منفی می‌گذارد.

سرمربی راه‌آهن سورینت با بیان اینکه «فهرست ما برای گرفتن چند بازیکن خالی است»، گفت: ما برای گرفتن دفاع، هافبک و مهاجم جای خالی داریم و نفراتی که بتوانند به ما کمک کنند را جذب خواهیم کرد. نام بازیکنان مدنظرم را در فهرستی به باشگاه داده‌ام و قرار است با گزینه‌ها و باشگاه‌های آنها مذاکره شود.

ابراهیم‌زاده درباره اینکه فرزاد حاتمی در فهرست او بوده و با این بازیکن صحبت شده است، عنوان کرد: فرزاد حاتمی تنها بازیکن این فهرست نیست و نام چند گزینه دیگر را هم به باشگاه داده‌ام. هر بازیکنی که بتواند به ما کمک کند به فهرست تیم اضافه خواهد شد. البته باید بگویم هنوز با هیچ بازیکنی صحبت نکرده‌ایم و در انتظار مهیا شدن شرایط برای انجام این کار هستیم. من در فهرستی که به باشگاه داده‌ام دیدگاهم این بوده که بازیکنانی جذب شوند که بتوانند کمک کنند تا در نیم فصل دوم نتایج بهتری بگیریم.

وی ادامه داد: فکر می‌کنم با عنایت خدا در آخرین بازی نیم فصل توانستیم یک نتیجه خوب بگیریم تا تیم‌مان ثبات پیدا کند. مطمئناً در نیم فصل دوم با اضافه شدن نفرات جدید سعی می‌کنیم بازی‌ها را با موفقیت پشت سر بگذاریم و نتایجی بگیریم که در شان راه‌آهن سورینت باشد.

سرمربی راه‌آهن سورینت درباره اینکه مشکل این تیم در نیم فصل اول چه بوده است و کم تجربگی بازیکنان جوان در عدم نتیجه‌گیری راه‌آهن چقدر نقش داشته است، اظهار داشت: به هر حال ما هم زیاد گل خوردیم و هم کم گل زدیم که باید خط دفاع و حمله خود را تقویت کنیم. بدشانسی و اشتباهات هم در نتیجه نگرفتن ما تاثیرگذار بوده و وقتی همه این موضوعات دست به دست هم بدهند باعث عدم نتیجه‌گیری می‌شوند. بازیکنان جوان هم در نیم فصل اول به خوبی تجربه اندوزی کردند و می‌توانند در نیم فصل دوم تفکرات ما را به خوبی اجرا کنند و کمک حال‌مان باشند.

ابراهیم‌زاده در پایان در خصوص اینکه کرانچار اعلام کرده بود وی بهترین جانشین این مربی کروات در سپاهان است، گفت: این موضوع شایعه‌ای بیش نبود و آقای کرانچار هم در پاسخ به سوال یک خبرنگار آن حرف را زده بود. از او پرسیدند که قرار است شما بروید و ابراهیم‌زاده جانشین‌تان شود که آقای کرانچار هم لطف کرده و گفت که من بهترین جانشین ایشان خواهم بود. رفتن من به سپاهان شایعه است و من دوست ندارم درباره شایعات صحبت کنم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391