برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

هدایتی دیگر پول خلعتبری را نمی دهد؛نمک نشناسی کردید؛پول بدهیم و فحش بشنویم!

دوشنبه، ۲۷ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۱۵ — گل

هجمه‌های زیادی علیه هدایتی حتی در برنامه‌های زنده تلویزیونی به راه افتاد و در آن زمان پس از دریافت پول هیچ کدام از مسئولان پرسپولیس دفاع شایسته‌ای در قبال این مسائل نکردند.

حسین   هدایتی

پس از از انتشار خبر عقب افتادن قسط خلعتبری از سوی سایت گل،حالا وکیل حسین هدایتی دولابی می گوید این وظیفه هدایتی نیست که مابقی اقساط را بدهد! او در نامه ای که به یکی از خبرگزاری‌ها داده در این باره حرف های جالبی را بیان کرده است. گویا اقای رویانیان در این مسئله به اندازه کافی قدرشناس نبودند و همین مسئله موجب شده که هدایتی از پرداخت پول منصرف شود!البته این برای بار اول نیست که هدایتی از وسط های کار کنار می کشد. اما برسیم به قسمت هایی از صحبت های وکیل هدایتی.

هم پول بدهیم هم فحش بشویم؟

درباره ماجرای خلعتبری، آقای هدایتی به احترام دایی، پروین و هواداران پرسپولیس پذیرفت که هزینه انتقال این بازیکن به ایران را پرداخت و از حضور یک بازیکن در لیگی با نام جعلی در امارات جلوگیری کند. همان زمان که قسط اول از سوی وی پرداخت شد هجمه‌های زیادی علیه آقای هدایتی حتی در برنامه‌های زنده تلویزیونی به راه افتاد و در آن زمان پس از دریافت پول هیچ کدام از مسئولان پرسپولیس دفاع شایسته‌ای در قبال این مسائل از آقای هدایتی نکردند. حال سوال اینجاست آیا با پرداخت قسط دوم بار دیگر این هجمه‌ها راه نمی‌افتاد؟

داستان دوست مشترک

چندی پیش رویانیان در دفتر یکی از دوستان مشترک که چند نفر دیگر هم حضور داشتند آقای هدایتی را دید و گفت که در پرداخت قسط دوم خلعتبری احتمالا مشکل خواهم داشت. آقای هدایتی به رویانیان گفت دوست مشترکمان پولدارتر است و از او بخواهید که چنین کاری انجام دهد اما آن دوست گفت دلیلی ندارد در فوتبال خرج کنم. هدایتی هم به رویانیان گفت در موقعیت مناسبی در این باره صحبت می‌کنیم و اکنون زمان مناسبی برای این کار نیست.

وظیفه ما نیست

برای ما جالب است که خیلی از دوستان این هدیه و لطف هدایتی را به عنوان وظیفه برداشت کرده‌اند و انتظار دارند در باشگاهی که مدیرعامل دارد او هزینه‌ها را پرداخت کند. جالب است باشگاهی که هم هیئت مدیره و هم مدیرعامل آن از درآمدزایی‌های مختلف صحبت می‌کنند هنوز هم وظیفه آقای هدایتی می‌داند که به آنها کمک کند. اگر ایشان تاکنون این کار را انجام داده‌ به خاطر دایی، پروین و هواداران بود اما نمی‌دانستیم این موضوع برای ایشان حکم وظیفه و اجبار را پیدا می‌کند. ضمن اینکه برای کمک گرفتن آقایان باید مراجعه می‌کردند هرچند هیچ قراری برای کمک کردن نبود و تماسی هم با آقای هدایتی گرفته نشده است و اگر منتظر هستند او برای کمک به دفتر و منزلشان برود ایشان اعلام کرده‌اند شرمنده هستند.لازم به ذکر است از زمانی که آقای هدایتی از فوتبال بیرون آمده با خیالی آسوده‌تر زندگی می‌کند و به همین دلیل بارها اعلام کرده‌ به فوتبال باز نمی‌گردد. ایشان اکنون خوشحال است که فدراسیون‌هایی که به آنها کمک می‌کند موفقیت‌هایی را به دست می‌آورند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391