برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

هدایتی این بار پرسپولیسی‌ها را سر کار گذاشت؛ قسط دوم خلعتبری پرداخت نشد

دوشنبه، ۲۷ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۲۱ — فارس

درشرایطی که مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در جلسه‌ای با هدایتی اعلام کرده بود که او قرار است قسط دوم پول خلعتبری را هم پرداخت کند اما این اتفاق نیفتاد.

حسین   هدایتی

محمدرضا خلعتبری پس از درد سر فراوان قبل از نیم فصل به پرسپولیس پیوست. توافق مسئولان پرسپولیس با عجمان هم بر این بود که در دو قسط بابت رضایت‌نامه خلعتبری پول به باشگاه اماراتی داده شود.

پس از اینکه پرسپولیسی‌ها در مرحله اول پول خود را به عجمانی‌ها پرداخت کردند و رضایت‌نامه خلعتبری را گرفتند قرار بود قسط بعدی رضایت‌نامه خلعتبری به عجمانی‌ها را در سه هفته جاری پرداخت کنند اما با توجه به برخی مشکلات موفق به این کار نشدند.

رویانیان طبق اعلام آمادگی هدایتی یک بار دیگر به دیدار ویرفت و از او بابت کمک به پرسپولیس درخواستکمک کرد.هدایتی نیز در جلسه‌ای با رویانیان موافقت خود را برای کمک به پرسپولیس برای پرداخت قسط دوم اعلام کرد و حتی این موضوع از سوی رویانیان نیز اعلام شد اما درحالی که خیلی‌ها تصور می‌کردند این پول پرداخت شده اما مسئولان عجمان در نشست مطبوعاتی که ظرف ۲ و ۳ روز گذشته برگزار کردند به شدت از پرسپولیسی‌ها انتقاد کردند.

این در شرایطی است مثل اینکه این بار پول هدایتی تمام شده و پرسپولیسی‌ها را سر کار گذاشته است.

باشگاه عجمان بهپرسپولیس هشدار داده تا این پول سریعا پرداخت شود و این در شرایطی است که هدایتی نیز فعلا جواب تلفن مسئولان باشگاه پرسپولیس را هم نمی‌دهد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391