برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

معاون پزشکی استقلال، کی‌روش و قلعه‌نویی را درباره حیدری مجاب کرد

شنبه، ۱۱ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۹:۲۷ — فارس

معاون پزشکی و علوم ورزشی باشگاه استقلال وضعیت مصدومان این تیم را تشریح کرد.

خسرو حیدری

به نقل ازسایت رسمی باشگاه استقلال، دکتر نوروزی معاونت پزشکی و علوم ورزشی باشگاه استقلال در خصوص آخرین وضعیت خسرو حیدری اظهار داشت: طی سه نشست جداگانه که با امیر قلعه‌نویی و مربیان تیم ‌ملی داشتم و با توجه به تفکر خودم که خسرو حیدری طی یک سال اخیر در مسابقات برون‌مرزی و باشگاهی استقلال بدون اینکه بدنسازی کاملی انجام دهد متحمل فشارهای زیادی شده است سرمربی استقلال و مربیان تیم‌ ملی را مجاب کردم که با توجه به اینکه درمان این بازیکن در حال تکمیل است وی از همراهی استقلال و تیم‌ ملی در بازی‌های پیش ‌رو معاف شود تا طی سه هفته یک برنامه کامل بدنسازی را پشت ‌سر بگذارد تا این بازیکن به لحاظ جسمی به فرم ایده‌آل برسد و همچنین پیشگیری داشته باشیم از مصدومیت‌های مختلف که ممکن است در نیم‌فصل دوم یا حتی در بازی‌های تیم ‌ملی برای وی ایجاد شود.

وی ادامه داد: تعامل خوبی در نهایت از سوی سرمربی استقلال و مربیان تیم ‌ملی در خصوص وضعیت این بازیکن حاصل شد تا بتوانیم او را به آمادگی مطلوب برسانیم و از آنجایی که حیدری یک بازیکن کارآمد و موثر برای استقلال و تیم ‌ملی است با فراغ بال و آمادگی بالا بتواند در بازی‌های آتی ملی و باشگاهی حضور داشته باشد که البته جا دارد در اینجا بابت این مهم از امیر قلعه‌نویی و مربیان تیم ‌ملی تشکر داشته باشم.

نوروزی همچنین در خصوص آخرین وضعیت هاشم بیک‌زاده تصریح کرد: این بازیکن از ناحیه عضله همسترینگ دچار آسیب‌دیدگی است و تقریبا شرایطی مشابه خسرو حیدری را دارد که در نهایت قرار است ظرف دو روز آتی برای او تصمیم‌گیری کنیم.

معاونت پزشکی استقلال در مورد غیبت اکبرپور در بازی مقابل سایپا نیز اضافه کرد: با توجه به اینکه شرایط این بازیکن بهتر از قبل شده برای جلوگیری از تشدید آسیب‌دیدگی برای او برنامه فیزیوتراپی و آب‌درمانی توصیه کردیم.

وی در پایان یادآور شد: باز هم تاکید می‌کنم که امسال مشکل اصلی ما مربوط به مشکلات بدنی بازیکنان است و با توجه به اینکه ملی‌پوشان ما دیرتر به تمرینات اضافه شدند و تمرینات بدنسازی را به طور کامل دنبال نکردند این مسئله باعث شد تا شاهد مصدومیت‌های متعدد آنها باشیم، امیدوارم در نیم‌فصل دوم و تعطیلات پیش‌رو مربیان استقلال همچون سال‌های گذشته برنامه دقیقی برای بدنسازی بهتر داشته باشند تا شاهد تکرار این مشکلات در نیم‌فصل دوم نباشیم. ضمن اینکه سایر بازیکنان تیم در حال‌حاضر در سلامت کامل به سر می‌برند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391