برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حکم قهرمانی تا فردا صادر می شود

شنبه، ۲۵ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۹:۲۶ — باشگاه خبرنگاران

اصفهانیان در خصوص وضعیت محسن قهرمانی گفت: مسئولان فدراسیون فوتبال هنوز مطلبی در خصوص صادر شدن حکم قهرمانی بیان نکردند.

محسن قهرمانی

فریدون اصفهانیان رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال اظهار داشت: به هر حال آیت اللهی رئیس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال قرار است فردا در فدراسیون فوتبال حضور یابد و حکم قطعی قهرمانی را صادر کند.
اصفهانیان در ادامه اظهار داشت: ما امیدواریم که حکم تبرئه قهرمانی صادر شود تا برای نیم فصل دوم از قهرمانی و کرمانشاهی برای قضاوت بازیها استفاده کنیم.

وی تصریح کرد: به هر حال شاکیان پرونده تبانی قهرمانی نتوانستند مدارک و اسناد محکمه پسند بر علیه محسن قهرمانی را به مسئولان کمیته تخلفات ارائه دهند. به نظرم مدرکی هم بر علیه قهرمانی وجود ندارد و اطلاعات غلطی به شاکیان در خصوص تبانی قهرمانی داده است.

اصفهانیان عنوان کرد: برخی از افراد به نام قهرمانی پولی از تیمها گرفتند و آن‌وقت قهرمانی پایش در پرونده تبانی گیر افتاده است.
وی بیان کرد: داوران فوتبال جزو قشرهای زحمتکش فوتبال هستند . اتهام وارد شده به داوران باعث شده که تمرکز آنها برای قضاوت بهتر از بین برود.

رئیس کمیته داوران درباره وضعیت محسن ترکی اظهار داشت: ترکی صحبتهایی در مورد عدم قضاوتش در لیگ برتر انجام داده که باید نسبت به گفته هایش پاسخگو باشد.

اصفهانیان تصریح کرد: من در مقطعی که قضاوت می کردم هیچ وقت به کمیته داوران بیان نمی‌کردم که با من برای قضاوت بازی‌ها هماهنگ کنند.

وی بیان کرد: وی به فدراسیون نامه زده که عملکرد رئیس کمیته داوران ضعیف است و باید تعویض شد. من با رأی ترکی رئیس کمیته داوران نشدم که با حکم وی برکنار شوم.

وی بیان کرد: به هر حال ترکی نباید به خاطر تهمتهای ناروا به داوران روحیه اش را ببازد و باید دوباره به جامعه داوری بازگردد.

اصفهانیان عنوان کرد: ترکی فقط صحبتهایی مبنی بر قضاوت نکردن در لیگ برتر مطرح کرده اما هنوز نامه ای به کمیته داوران نداده است.

اصفهانیان تصریح کرد: ترکی هنوز در خارج از کشور داوری می‌کند. در حالیکه ما می‌توانیم نامه ای به کنفدراسیون آسیا ارسال و از قضاوتش جلوگیری کنیم.

رئیس کمیته داوران در پایان خاطرنشان کرد: به هر حال ترکی باید مشخص کند که قصد قضاوت کردن دارد یا ندارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391