برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ایرانمنش:شرایط تیم با پرویز مظلومی تغییر کرده

سه‌شنبه، ۲۱ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۰۰ — گل

در حال حاضر بزرگترین دغدغه ما انتقالات بین فصل لیگ برتر فوتبال است

اکبر ایرانمنش

اکبر ایرانمنش مدیر عامل باشگاه مس کرماندرباره شرایط تیم فوتبال این باشگاه که در قعر جدول لیگ برتر جا خوش کرده گفت:«تیم فوتبال مس در شرایط بسیار حساسی قرار داردودر زمانی هستیم که همه باید با تدبیر به مس کمک کنند تا در تعطیلات نیم فصل شرایط به گونه ای پیش رود تا در نیم فصل دوم با قدرت تمام کار خود را آغاز کند.»

وی ادامه داد:«معتقدم که اصلا زمان برای ناامیدی مناسب نیست. همه ما با واژه ای به نام امید آشنا هستیم و من هم هر روز با امید به تغییر شرایط مس به محل کارم می روم تا با همکاری همه دوستان وضعیت تیم فوتبال را در جدول تغییر دهیم زیرا اعتقاد دارم زمانی کهبازیکنان با جان و دل برای تغییر وضعیت تلاش کنند قطعا خداوند نیز در کنار شان خواهد بود. »

ایرانمنش با اشاره به تغییرات کادر فنی تیمش گفت:«خوشبختانه پس از حضور پرویز مظلومی شرایط تیم تغییر کردهو باخت های تیم ما به شدت کاهش یافته است. فکر می کنم مشکل تیم ما کسب اولین پیروزی است و پس از آن تیم ما از نظر برد می تواند شرایط ایده آل خود را پیدا کند. پیروزی که امیدوارم همزمان با شروع نیم فصل دوم از آن تیم ما شود تا ادامه بازی‌ها را با قدرت به پیش ببریم. ما برای این پیروزی همه ابزارها را تا حد توان فراهم می کنیم و به عنوان مدیر عامل باشگاه تحت هر شرایطی از تیم خود و کادر فنی آن حمایت می کنم چراکه آنها سرمایه های استان ما در فوتبال هستند.»

ویادامه داد:«خوشبختانه در باشگاه مس کمیته فنی قوی با حضور افراد متخصص تشکیل شده است که اعضای آن نظراتشان را جهت بهبود عملکرد باشگاه به مدیر عامل انتقال می دهند و امید است که با حضور این افراد روند حرکتی باشگاه به سمت موفقیت شتاب بیشتری داشته باشد.»

ایرانمنش در خصوص نقل و انتقالات نیم فصل مس هم گفت:« در حال حاضر بزرگترین دغدغه ما انتقالات بین فصل لیگ برتر فوتبال است. ما در این خصوص پس از تشکیل جلسه هیئت مدیره تصمیمات لازم را اتخاذ می‌ کنیم تا با قدرت هرچه بیشتر بتوانیم تیم را در این زمان تقویت کنیم.»

مدیر عامل باشگاه کرمانی همچنین گفت:« ما باید با تدبیر و جلوگیری از اتلاف وقت مشکلات تیم را حل کنیم. البته متاسفانه در این میان عده‌ای دنبال حاشیه‌سازی و تخریب مس هستند چرا که به دنبال استفاده از موقعیت‌های این چنینی می گردند اما خوشبختانه آقای مرادعلی‌زاده به عنوان مدیر عامل شرکت مس، همچون بسیاری از هواداران مس یک کرمانی است و نسبت به وضعیت این تیم نگرانی‌های خاص خود را دارد. وی حتی حمایت قاطع شرکت ملی مس را از باشگاه صنعت مس و تیم فوتبال این باشگاه اعلام کرده و در زمینه حمایت‌های مالی برای تقویت تیم در نیم‌فصل دوم قول مساعد همکاری به هیئت مدیره داده است.»

وی در پایان گفت:«از همه هواداران مس تقدیر و تشکر کنم که تا پایان فصل علی رغم نتایج نه چندان خوب تیم ما، از تیم حمایت کامل کردند و قطعا حضور آن‌ها در کنار تیم در نیم فصل دوم بازی‌ها جهت عبور تیم از قعر جدول بسیار مهم و حیاتی است.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391