برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ایرانمنش: رویانیان گفت مستعفی است اما از پرسپولیس دفاع کرد!

چهارشنبه، ۸ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۳۶ — تسنیم

مدیرعامل باشگاه مس کرمان معتقد است فشار تماشاگران استقلال باعث شده پنالتی این تیم خراب شود.

اکبر ایرانمنش در مورد بررسی بوجه فدراسیون فوتبال در مجمع اظهار داشت: بعضی از موارد و خرج‌ها ۲،۳ بار در لیست هزینه‌های فدراسیون فوتبال ذکر شده بود، به خاطر همین قرار شد بوجه فدراسیون فوتبال بار دیگر نوشته شود. البته به این صورت باید یک مجمع دیگر تشکیل می‌شد که تصمیم گرفته شد به خاطر اینکه کار‌ها زودتر انجام شود کمیته‌ای با انتخاب اعضای مجمع تشکیل و بودجه بعد از بررسی‌ها تایید شود. اعضا تاکید داشتند که در خصوص بوجه باید شفاف سازی صورت بگیرد.

وی ادامه داد: حدود ۲۰ میلیارد تومان از سوی وزارت ورزش و جوانان به فدراسیون تعلق می‌گیرد، اما بوجه فدراسیون ۱۷ میلیارد کسری داشت. البته دوستان می‌گفتند تیم‌های ملی خرج دارند و همین باعث می‌شود فدراسیون بوجه زیادی بخواهد.

مدیرعامل باشگاه مس کرمان در خصوص عدم حضور خبرنگاران در ابتدای مجمع فدراسیون فوتبال، گفت: اتفاقا خبرنگاران به موقع به مجمع آمدند و درست از زمانی در سالن حضور پیدا کردند که بحث داغ شده بود وگرنه اوایل جلسه روال عادی داشت.

ایرانمنش درباره انتخاب مهدی تاج به عنوان نایب رئیس فدراسیون فوتبال تصریح کرد: آقای تاج از نیروهای متخصص فوتبال ایران هستند که می‌توانند به فوتبال ما کمک کنند.

وی در واکنش به قهر کردن رویانیان از جلسه مجمع فدراسیون فوتبال، تاکید کرد: رویانیان ابتدا گفت مستعفی است اما بعد از پرسپولیس دفاع کرد. او بعد از مطرح شدن مالکیت ساختمان باشگاه پرسپولیس جلسه را به حالت قهر ترک کرد.

مدیر عامل مس کرمان درباره انتخاب وزیر ورزش و جوانان گفت: باید یک فرد ورزشی انتخاب شود. همان زمانی که آقای سلطانی‌فر معرفی شد گفتم ایشان رای نمی‌آورد، البته دوستان می‌گفتند سلطانی‌فر ۲ سال معاون ورزشی بوده، اما با این سابقه و چند بار کیهان ورزشی خواندن کسی ورزشی نمی‌شود.

ایرانمنش یادآور شد: زمانی که آقای روحانی رئیس جمهور شدند گفتند که در هر حوزه‌ای از افراد متخصص استفاده می‌کنند به خاطر همین هم مجلس به افراد غیر ورزشی رای نمی‌دهد.

وی در خصوص تساوی استقلال و مس کرمان، تاکید کرد: همه شاهد بودند که بازیکنان ما چقدر خوب بازی کردند. به نظر من ۵۱ درصد بازی در اختیار ما بود و ۴۹ درصد در اختیار استقلال اما در پایان بازی برعکس این گفته شد. اگر موقعیت‌های ما به گل تبدیل می‌شد باید۴ بر یک استقلال را شکست می‌دادیم. متاسفانه برد ما به مساوی تبدیل شد.

مدیرعامل چیدمان بازیکنان این تیم مقابل مس کرمان را عالی دانست و اظهار داشت: خیلی خوب بودیم اما یک زمان دروازه حریف به روی ما بسته می‌شود. البته زمان پنالتی هم سرو صدای هواداران استقلال و «هو» کشیدن آنها باعث شد حسین‌خانی ضربه را خراب کند.

ایرانمنش در مورد خداحافظی فرهاد مجیدی به تسنیم گفت: قهرمانان هر زمانی که احساس کنند نسبت به گذشته در اوج نیستند از دوران حرفه‌ای خداحافظی می‌کنند، این بهتر از آن است که او را کنار بگذارند و ارزش‌های گذشته‌اش هم خراب شود. مجیدی کار خوبی کرد. الان شنیده می‌شود قصد بازگرداندن مجیدی را دارند اما امیدوارم این بازیکن مانند آنهایی که ۴،۵ بار خداحافظی کردند این کار را نکند و ارزش‌هایش از بین نرود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391