برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

محمد ایرانپوریان : برای عمل جراحی اماده می شوم

چهارشنبه، ۲۹ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۳۹ — گل

بدلیل ارتباطی که با هواداران دارم این شرایط را بخوبی تحمل می کنم ، انها چه حضوری چه تلفنی همیشه جویای حالم بوده اند ومن دست تک تک انها را می بوسم واز همه شان تشکر می کنم.

محمد ایرانپوریان

محمد ایرانپوریان مدافع سخت کوش تراکتور سازی در شرایطی که فصل جدید را از نظر فنی خیلی خوب سپری کرده بود ،اودرهفته سیزدهم در مقابل فولاد خوزستان در دقیقه ۵۸ با برخوردی که با اسماعیل شریفات داشت دچار مصدومیت از ناحیه زانو شد تا در اوج امادگی ادامه فصل سیزدهم را از دست بدهد ، گفتگوی خبرنگار سایت گل را با این بازیکن محجوب بخوانید .

چه خبر ؟

بعد یک هفته ای که بعد بازی با فولاد خوزستان در تبریز بودم راهی شیراز شدم تا ادامه کار درمانیم را در پیش خانواده پیگیری کنم والان هم چند روزی است در تهران بسر می برم تا ساعاتی دیگرهم احتمالا در کلینیک شایانمهر زیر نظر دکتر کیهانی مورد عمل جراحی قرار بگیرم.

بخاطرپاره گی رباط ؟

بله ، البته در این مدتی که فیزیو تراپی انجام می دادم خوشبختانه مصدومیت رباط داخلی ام بهبود پیدا کرده وتنها از نظر رباط صلیبی باید مورد عمل قرار بگیرم .

در اوج امادگی با این اتفاق روبرو شدی ، دلتنگ نشدی ؟

باور کنید دوری از بچه‌ها و مجموعه تیم وخصوصا هواداران تراکتوری مرا بشدت دلتنگ وناراحت کرده ، اما بدلیل ارتباطی که با هواداران دارم این شرایط را بخوبی تحمل می کنم ، انها چه حضوری چه تلفنی همیشه جویای حالم بوده اند ومن دست تک تک انها را می بوسم واز همه شان تشکر می کنم.

حضوری در شیراز ؟

بله ، هواداران تراکتوری در شیراز هم مثل همه جای ایران پیگیر اتفاقات این تیم هستند ،هواداران تراکتوری از تبریز وشهر های دیگر بصورت تلفنی ودر شیراز بصورت حضوری در کلینیکی که برای فیزیو تراپی هر روز می رفتم در انجا مرا مورد لطف محبت خود قرار می دادند.

از باشگاه تماسی بوده ؟

بله ، اقای زینی زاده که چند بارپیگیر وضعیتم بوده وخود اقای جلالی هم همینطور وسایر بازیکنان واعضای کادر فنی که همین جا از همه انها تشکر می کنم.

بازی‌ها را پیگیری می کردی ؟

بله ، همه بازی‌ها را از طریق تلویزیون دنبال می کردم ، فکر می کنم اگر امتیازات کامل فولاد واستقلال را می گرفتیم الان صدر را در اختیار داشتیم ، البته بچه‌ها تمام تلاش خود را کردند ،فوتبال جذابیت اش به همین غیر قابل پیش بینی هاست .

جدایی سید محسن حسینی و مصدومیت سه بازیکن اصلی ، تراکتور نیاز به تقویت دارد ؟

صدرصد ، با توجه به از دست دادن سه مهره اصلی باید جای انها پر شود ،تراکتور در نیم فصل دوم زیر فشار حضور در سه جام حذفی ، لیگ قهرمانان ورقابت های فشرده لیگ برتر خواهد بود ،لذا تیمی متشکل از بازیکنان هم طراز در همه پست‌ها باید داشته باشد وبازیکنانی جذب شوند که در حد نام این تیم باشند

از لیست باشگاه خارج شده ای، قرار دادت چند ساله است ؟

از این موضوع خبر ندارم ، قرار دادم هم یک ساله تا پایان فصل است ،من با توجه به شرایطی که دارم تا پایان فصل نمی توانم تراکتور را همراهی کنم .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391