برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مجید جلالی : غربال مدعیان در نیم فصل دوم

دوشنبه، ۶ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۰۱ — گل

ما برای جدایی کسی برنامه نداریم ولی اگر بازیکنی به هر علت دلش با ما نباشد ودر مجموعه ما احساس راحتی نکند دیگر نمی توان با این شرایط کسی را نگه داشت .

تیم تراکتورسازی تبریز

مجید جلالی سر مربی تراکتور سازی در خصوص بازی شب گذشته این تیم در اهواز واتفاقات پیش رو در نیم فصل مسابقات به سوالات پاسخ داده که از نظرتان می گذرد.

بازی با استقلال خوزستان؟

بازی خیلی سختی بود وفضای استادیوم هم به همراه اب وهوای گرم وشرجی اهواز این سختی را برای ما دو چندان کرده بود ،تیم حریف هم تیم خوبی بود ولی بچه های ما بر اساس برنامه ای که برای این بازی در نظر گرفته بودیم توانستند نتیجه لازم را گرفته وبازی خیلی خوبی را به نمایش بگذارند ، ما در نیمه دوم دقیقا همان کاری که می خواستیم انجام دادیم ومن از همه بازیکنان ممنون هستم .


بازگشت تاثیر گذار علی کریمی ؟


ما ۴ بازی بود که نمی توانستیم از کریمی استفاده کنیم ، ولی غیر از بازی داماش نتایج کسب شده در سه بازی بعدی هم خوب بود ، تاثیر گذاری علی کریمی همیشه مشهود بوده ولی هم بازیان وی هم سعی کردند جای وی را پر کنند .

برنامه برای جذب بازیکن ؟

در کل هدف ما حفظ اکثریت مجموعه فعلی است وسعی خواهیم کرد دو سه بازیکن نیز درجاهای که احساس نیاز می کنیم به جمع بازیکنان اضافه کنیم ، دنبال بازیکن خارجی فعلا نیستیم مگر اینکه مجبور بشویم برای رفع کمبود مان دنبال جذب آنها باشیم ، ما برای جدایی کسی برنامه نداریم ولی اگر بازیکنی به هر علت دلش با ما نباشد ودر مجموعه ما احساس راحتی نکند دیگر نمی توان با این شرایط کسی را نگه داشت .

رقابت میلیمتری مدعیان ؟


به نظر من این رقابت فشرده ای که فعلا در بالای جدول وجود دارد بعد شروع نیم فصل دوم کمی غربال خواهد شد وفکر نمی کنم که این ۶ و ۷ تیم تا اخر کار در یک سطح قرار داشته باشند وتغییراتی را شاهد خواهیم بود .

لطمه به جایگاه داوران ؟

به هر حال به نظر بنده حرمت وجایگاه داوران را باید در وحله اول خود جامعه داوری حفظ کند ، آنها برای حفظ شان واعتبار خود به اصول کاری شان باید مقید باشند ، از طرفی جامعه فوتبال هم از مربیان ومدیران وبازیکنان متحدا برای حمایت از این رکن فوتبال تلاش خود را انجام دهند تا اعتماد لازم وکافی که باید وجود داشته باشد بر قرارشود .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391