برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کفاشیان: بحث بودجه را مطرح کردند تا فقط ایرادی گرفته باشند

سه‌شنبه، ۷ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۰۴ — تسنیم

رئیس فدراسیون فوتبال اعتقاد دارد برخی افراد بحث بودجه را مطرح کردند تا فقط ایرادی گرفته باشند.

علی کفاشیان در مورد اینکه چرا در مجمع روز دوشنبه فدراسیون جانشین علیرضا رحیمی در هیئت رئیسه انتخاب نشد، اظهار داشت: این موضوعی است که باید انجام شود. در حال حاضر باید از سوی هیئت رئیسه یک عضو موقت به عنوان نماینده باشگاه‌ها انتخاب شود تا در مجمع اردیبهشت سال آینده از میان مدیران باشگاه‌ها عضو قطعی هیئت رئیسه که نماینده باشگاه‌ها خواهد بود را انتخاب کنیم.

وی در مورد بحث افزایش حق الزحمه داوران خاطرنشان کرد: افزایش حق الزحمه داوران در همین فصل فوتبالی رخ می‌دهد. در این مورد پیش بینی افزایشی ۵۰ درصدی را داریم که البته حقوق داوران لیگ برتر تا ۳۰ درصد افزایش پیدا می‌کند.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره اینکه چرا همواره این دغدغه وجود دارد که برخی افراد درون فدراسیون مانع به نتیجه رسیدن پرونده فساد در فوتبال هستند، تاکید کرد: بحث مبارزه با فساد در فوتبال که از خود فدراسیون بیرون آمد و ما پیشگام این کار شدیم. این موضوع را با قدرت پیگیری می‌کنیم اما به نتیجه رسیدن این پرونده‌ها نیازمند بررسی تمامی مدارک و مستندات، به همراه تحقیقات کامل است تا هیچ حقی ضایع نشود.

کفاشیان در مورد ایرادهایی که به بودجه فدراسیون گرفته شد گفت: پیش از جلسه عابدینی در مورد موضع گیری‌اش با من صحبت کرده بود، بودجه قانونی است و ما هم برای رفع ابهام‌ها گروهی را برای بررسی تشکیل دادیم. در سایر موارد اعضای مجمع نه تنها ایرادی نداشتند بلکه از ما تشکر هم کردند اما برای آنکه ایرادی هم گرفته باشند، مسائل مربوط به بودجه مطرح شد. این هم عادت است که اگر ۹۰ درصد از موضوعی تعریف می‌شود، ۱۰ درصد به آن ایراد بگیرند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391