برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تراژدی کمدی کفاشیان

سه‌شنبه، ۷ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۲۰:۳۰ — گل

از فدراسیون فوتبال تا اقتصاد و بحث مجمع فدراسیون و ابهامات مالی و بودجه و دوم انتخابات هیئت بوشهر که یک تراژدی بود، اگرچه آقای کفاشیان تلاش می کنند به آن رنگ کمدی بدهند

۱.سوتی هائی که دیشب کفاشیان در ۹۰ داد اگر در هر کشور نیمه دمکراتی میداد به صلابه اش میکشاندند آنوقت ما به او هر هر می خندیم .برنامه دیشب نود دو فراز مهم داشت ؛ اول بحث مجمع فدراسیون و ابهامات مالی و بودجه و دوم انتخابات هیئت بوشهر که یک تراژدی بود، اگرچه آقای کفاشیان تلاش می کنند به آن رنگ کمدی بدهند. این‌ها مشتی از خروار فوتبال ایران است که حالا با مسائل مهمی مثل فساد داوری دست به گریبان است . راستی چرا این پرونده‌ها هیچ وقت به نتیجه نمی رسند؟

۲.فوتبال (شامل ورزشهای دیگر هم میشود) ما هر چند هم فاسد باشد و وضعش خراب، بازشرایط اش بهتر از اقتصاد و.....حوزه های دیگر است.شما فقط تورم و نرخ بیکاری را داشته باشید که در ردیف های آخر دنیا با این همه ادعاست در صورتیکه در همین فوتبال ما در سطح ۴۰ دنیا هستیم ودر آسیا در ردیف بهترین ها.چند تا از بازیکنان فوتبال ما در بهترین لیگهای دنیا بازی کرده اند و میکنند(آلمان،اسپانیاو انگلیس) حال شما اسم یک بازیکن اقتصادی ویا سیاسی را مثال بزنید که حتی در سطح رزرو توپ جمع کن های لیگ های برتر دنیا باشد.

۳.فساد در جای جای این کشور وجود دارد و همه هم میدانند.این که عمق این فساد در فوتبال بیشتر است یا در جاها و بخش های دیگرجامعه از عهده این بحث خارج است.ولی جالب است که رئیس فدراسیون ۷۰۰ میلیون تومان را پول خرد می داند و از عادل فردوسی پور می خواهد این بحث را درز بگیرد .۷۰۰ میلیون تومان رقم اندکی است ؟( نیست ) اما حتی با این فرض ، رئیس فدراسیون نباید نگران جابه جایی مالی در زیرمجموعه اش( شما بگویید یک ریال ) باشد؟البته شاید حق با کفاشیان باشد . وقتی در مورد ذخیره صندوق ارزی ، وزیران قبلی فعلی سر چندین میلیارد دلاری بدیهی اختلاف دارند آنوقت به کفاشیان بیچاره به خاطر ۲۰۰-۳۰۰ هزار دلار ناقابل گیر بدهیم ؟ چرا ؟

۴.اما بد بختی بزرگ این است که همین سیاستمداران و اقتصاد دانان رده های آخر جهانی باید مدیران ورزشی را انتخاب کنند که معمولا نیروهای درجه ۲ و ۳ شان را برای اداره ورزش نامزد می کنند تا در نهایت کمدی به عمق ورزش ایران نفوذ کند .این رویکردی است که در دولت تدبیر امید هم وجود داشته. دولتی که انتخابش مردم را به زندگی امیدوار کرد اما رویکردش در ورزش ناامیدمان کرد.

خبرهای تصویری

بعدی قبلی

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391