برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کفاشیان: پیراهن تیم ملی در جام جهانی رونمایی می‌شود

شنبه، ۲۵ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۴۰ — ایسنا

رییس فدراسیون فوتبال با تکذیب عقد قرارداد جدید و رونمایی از پیراهن تیم ملی در شرکت آل اشپورت در آلمان گفت: نظراتمان را به آل اشپورت دادیم تا پیراهن جدید تیم ملی را آماده کنند و بعد از آن در صورت تایید نهایی ما، از پیراهن تیم ملی در ایران رونمایی می‌شود.

علی کفاشیان با تکذیب عقد قرارداد جدید با شرکت آل اشپورت و رونمایی از پیراهن تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی، اظهار کرد: در سفری که به آلمان داشتم هیچ قراردادی را با مسئولان شرکت آل اشپورت امضا نکردم، چون فدراسیون تا پایان جام جهانی ۲۰۱۴ با این شرکت آلمانی قرارداد دارد و آنها نیز موظف به تامین البسه مورد نیاز تیم‌ ملی فوتبال ایران هستند.

وی در رابطه با دلایل حضورش در شرکت ‌آل اشپورت، افزود: با حضور در این شرکت ضمن دیدن خط تولید و محصولات آل اشپورت، چند طرحی که برای پیراهن تیم ملی ایران زده بودند را دیدیم و پیشنهادهایی هم برای نقش، طرح و رنگ پیراهن تیم ملی ایران ارائه کردیم. قرار شد نظرات ما لحاظ شود و سپس نمونه‌ای از پیراهن را برای تایید نهایی به ایران بفرستند.

رییس فدراسیون با تاکید بر این که اصلا پیراهن تیم ملی هنوز آماده نشده که ما بخواهیم از آن رونمایی کنیم و پیراهنی که در عکس‌های منتشر شده وجود دارد تنها نمونه‌ای از محصولات آل اشپورت است، به ایسنا گفت: وقتی هنوز طرح‌های مدنظر ما در پیراهن لحاظ نشده و هنوز پیراهنی آماده نشده، چطور می‌توان از آن رونمایی کرد؟! قرار است پس از آماده شدن پیراهن و تایید نهایی ما، طی مراسمی در کشور خودمان با حضور مقامات و مسئولان مختلف از پیراهن اصلی تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۱۴ رونمایی شود.

وی افزود: اتفاقا فدراسیون فوتبال حساسیت بالایی نسبت به کیفیت و جنس پیراهن‌های تیم ملی دارد و می‌خواهیم از پیراهن‌هایی در جام جهانی استفاده کنیم که در شان ایران باشد. همچنین در توافقی که با مسئولان آل اشپورت داشتم، نه تنها تیم ملی بزرگسالان ایران، بلکه کلیه تیم‌های ملی ما از پیراهن هایی استفاده می‌کنند که در کارخانه آلمانی آل اشپورت تولید شده باشند و تمامی آنها از کیفیت بالایی هم برخوردار هستند.

رییس فدراسیون در پاسخ به این سوال که با توجه به قراردادی که تا پایان جام جهانی ۲۰۱۴ با آل اشپورت دارید، یعنی با هیچ شرکت دیگری نمی‌توانید قرارداد جدیدی امضا کنید؟ به ایسنا گفت: قرارداد ما آل اشپورت تا پایان جام جهانی ۲۰۱۴ است و تاکنون هم بابت البسه یک ریال هم هزینه نکرده‌ایم و آل اشپورت به تمام تعهداتش پایبند بوده، اما اگر شرکت‌های معتبری همچون آدیداس، نایک، پوما و ... به ما پیشنهادهایی را ارائه کنند قطعا آن را بررسی کرده و اگر خسارت قرارداد با آل اشپورت تا پایان جام جهانی را تقبل کنند، ما هیچ مشکلی نداشته و قرارداد جدیدی با آنها امضا می‌کنیم. اما تاکنون هیچ پیشنهادی به دست فدراسیون نرسیده است. ضمن این که باید بگویم آل اشپورت از جمله برندهای مورد تایید فیفا برای استفاده در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۴ است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391