برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مهدی کریمیان:اولویت من تراکتور است

چهارشنبه، ۲۲ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۲۳ — گل

در مورد این انتقال احتمالی نمی خواهم دخالتی داشته باشم وهمه چیز را به باشگاه سپرده ام.

مهدی کریمیان

هافبک بازیساز تیم تراکتور که جز بازیکنان محبوب این تیم هم به شمار می‌رود پس از آنکه توسط هوادارن سپاهانی در اصفهان تشویق شد مدیران سپاهان را مصمم کرد که هر طور شده این بازیکن را جذب کنند.

در همین رابطه با مهدی کریمیان صحبت کردیک که او به سایت گل گفت:اصولاً وقتی من به یک باشگاه می روم سعی می کنم آن باشگاه اولویت من باشد اما تا زمانی که از نظر فکری آرامش داشته باشم،در تبریز برای من ناخواسته اتفاقاتی افتاد که روح من را آزرده کرد اگرچه این موضوع به هوادارن خوب و دوست داشتنی تبریز ارتباط پیدا نمی کند چرا که آنها همیشه حامی و باعث دلگرمی من بوده اند.

من از اینکه از سپاهان پیشنهاد دارم و می بینم که هوادارن سپاهانی هنوز من را تشویق می کنند خوشحالم اما من بازیکن تراکتور هستم و در مورد این انتقال احتمالی نمی خواهم دخالتی داشته باشم وهمه چیز را به باشگاه سپرده ام.

در در سپاهان خاطرات خیلی خوب فوتبالی داشته ام و برای این تیم آرزوی موفقیت می کنم به هر حال در چند روز آینده همه چیز مشخص می شود و امیدوارم بهترین اتفاق ممکن برایم بیفتد چرا که من به پوشیدن پیراهن تیم ملی امیدوارم و بازی هایی که انجام داده ام فکر کنم این را ثابت کرده ام.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391