برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کریمیان: در تبریز مرا آزردند،سپاهانی شدنم با باشگاه است

پنجشنبه، ۲۳ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۰:۰۱ — قانون آنلاین

من از اینکه از سپاهان پیشنهاد دارم و می بینم که هواداران سپاهانی هنوز من را تشویق می کنند خوشحالم اما من بازیکن تراکتور هستم و در مورد این انتقال احتمالی نمی خواهم دخالتی داشته باشم

علی کریمی و مهدی کریمیان

مهدی کریمیان هافبک محبوب تراکتورسازی در مورد پیشنهاد سپاهان به او برای پیوستنش در نیم فصل به تیم سابقش تصمیم گیری در این خصوص را به باشگاه سپرده هر چند به نوعی از اتفاقاتی که در تبریز برای او رخ داده دلگیر است و شاید همین موضوع باعث شود که به پیشنهاد سپاهانس‌ها جواب مثبت دهد چرا که دوست دارد در سال جام جهانی در تیمی باشد که بازی بیشتری به او برسد. هافبک تراکتور در این خصوص به گل گفته :«اصولاً وقتی من به یک باشگاه می روم سعی می کنم آن باشگاه اولویت من باشد اما تا زمانی که از نظر فکری آرامش داشته باشم،در تبریز برای من ناخواسته اتفاقاتی افتاد که روح من را آزرده کرد اگرچه این موضوع به هواداران خوب و دوست داشتنی تبریز ارتباط پیدا نمی کند چرا که آنها همیشه حامی و باعث دلگرمی من بوده اند.

کریمیان در خصوص اینکه از سوی هواداران سپاهان تشویق شده هم گفت:«من از اینکه از سپاهان پیشنهاد دارم و می بینم که هواداران سپاهانی هنوز من را تشویق می کنند خوشحالم اما من بازیکن تراکتور هستم و در مورد این انتقال احتمالی نمی خواهم دخالتی داشته باشم وهمه چیز را به باشگاه سپرده ام.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391